Hashi Sushi

Sushi Jedzenie na wynos Restauracje

Gdynia, Jana i Jerzego Przebendowskich 38

Naprawde słabo. (1) Pierwsze wrażenie ok, ładny wystrój, klimatycznie, przyjemna muzyka. Reszta... Amis Best of the best (1) Jeździmy z wrzeszcza specjalnie do Gdyni, po przerwie dłuższej niż tydzien... Krzysiekdamario WE DWOJE NA KURSIE SUSHI (3) To był wspaniały wieczór. Idąc na to szkolenie nastawiliśmy się, że pewnie... Agata
Polecam (1) Dla mnie nr 1 w Trójmieście w tej kategorii - miła obsługa, super jedzenie -... WK Było super (1) Dziękujemy bardzo za przemiły wieczór. Sushi wspaniałeee. Na temat dań się... Rafał Serdecznie polecam! (1) Atmosfera w hashi sushi jest bardzp przyjemna. Wnętrze jest ciepłe, naprawdę... Dominika Polecam (1) Suszarnia bardzo bardzo ok. Mam tam swoje ulubione dania i zawsze są tak samo... Grzegorz Pyszne Sushi (1) byłem w Hashi Sushi na początku września z partnerami biznesowymi , i... Bartek K 3 wizyta i wielka porazka (1) Witam , była to moja 3 wizyta w tej restauracji dwie pierwsze oceniam... Rafał cudo (1) Pyszne sushi, miła obsługa, fajne wnętrze. Same plusy, jesteśmy bardzo... Szymon open'erowe sushi (1) było pysznie! spisaliście się na open'erze! świetna odskocznia od fast... karolina Są lepsze miejsca... (2) Muszę przyznać, że jak na restaurację nie jest najgorzej, jednak jeśli chodzi... Klementyna super (1) restauracja jest bardzo fajna,jedzenie pyszne,obsługa super:) philadeplhia... Ania Godne polecenia (1) Godny polecenia Właśnie wróciłam z kolacji w Hashisushi.Jeszcze czuję w... Marta Moje ulubione miejsce (1) Jestem Waszą stałą klientką. Jadłam wiele rodzajów sushi, zup oraz dań z... Magdalena Polecam (1) Naprawdę warto, pyszne sushi Kasia06660 Dobre Sushi (1) Odwiedziłem jak dla mnie najlepsze Dom Sushi z Sopotu i Hashi Sushi z Orłowa... Krzysztof Wspaniałe jedzonko i kelner mmmmmmmmmmm........ (1) Z miłości do jedzonka i z głodu zaszłam właśnie w to miejsce polecane przez... Viki zniesmaczona (1) Odwiedziłyśmy z koleżanką Hashi Sushi. Knajpa ma dośc bogate menu, lecz... Aldona Janosz Chyba najlepsze w Trójmieście (1) Polecam prawie wszystko ! A ludzi (patrz wcześniejsze opinie) dla których 30... Marcin