Hashi Sushi

Sushi Jedzenie na wynos Restauracje

Gdynia, Jana i Jerzego Przebendowskich 38

Piotr - opinia (1) Witam, niezbyt często korzystam ale jeśli sushi to z Hashi Sushi, króciutko ,... Piotr Marlena - opinia (1) Wąski wybór rodzajów sushi, a w smaku przeciętne. Marlena - opinia (1) Niezmienna jakość od początku tej restauracji.
Pyszne sushi i cudowna obsługa (1) Sushi najlepsze jakie jadłam, miejsce bardzo przyjemne i cudowna obsługa.... Danuta Powolna katastrofa (1) Jestem stałym pacjentem od początku, po otwarciu sopockiej fili odnotowuję... Mak Szczera Ocena (1) Pomimo że nie byłem standardowym gościem restauracji to wystrój mnie... Krystian Extra podejście do klienta (1) Jestem stałym ale nie regularnym klientem Hashi Sushi w Gdyni i Gdańsku.... Jakub Polecam! (1) najlepsze sushi w Polsce! :-) Jeśli jeszcze nie jadłeś sushi zgłoś to... AK Od lat równie wysoki poziom! (1) Zanim trafiliśmy do Hashi Sushi kilka razy sparzyliśmy się na sushi w innych... Kasia Pyszne sushi! (2) Bardzo przyjemne miejsce, miła obsługa i dobry klimat. Ceny mogłyby być... Magdalena B. Miejsce godne polecenia (1) Bardzp lubimy z zoną te restauracje choc w gdyńskiej byliśmy pierwszy raz.... Marcin i Marta Bardzo słabo (1) Kiedyś bywałam bardzo często i zawsze buło genialnie. Teraz bardzo słabo.... Anna paskudne sushi (1) Uwielbiam sushi i z tego powodu wystąpiłam do hashi sushi. Zazwyczaj jadam w... magda Niezadowolona, zawiedziona, nie warto (2) W sobotę pierwszy raz odwiedziłam tą restaurację. Wrażenia w pełni negatywne.... Aneta najlepsza susharnia w Trójmieście :) (1) Cieszę się, że swoją przygodę z sushi zaczęłam tutaj, bo dzieki temu... Ciemna Super (1) Bardzo fajne miejsce, super sushi. Panowie za barem bardzo sympatyczni... Marek i Ania sushi super reszta do kitu (1) Jedzenie spoko panowie robiący sushi fajni i profesjonalni,czyści mili.... ja Totalne dno (2) N dzisiaj na 18.30 mieliśmy zarezerwowany stolik dla całej rodziny. Była to... Celina J jedzenie na wynos (1) jedzenie jest bardzo smaczne , ale czas oczekiwania na potrawy na wynos jest... grażyna Wyjątkowe miejsce. (1) Razem z mężem otrzymaliśmy prezent w formie vouchera na kolację w Hashi... Milcha