Hashi Sushi

Sushi Jedzenie na wynos Restauracje

Gdynia, Jana i Jerzego Przebendowskich 38

Najlepsza "szuszarnia" w Gdyni.. (1) ..i jedna z lepszych w Trójmieście. Od lat jestem fanką sushi - pierwsze... cyt Nic oryginalnego :-( (1) Kolejne z miejsc, gdzie można zjeść sushi w Trójmieście. Szkoda, że kolejne,... Saba Knajpa godna polecenia (1) Każdemu miłośnikowi japońskiego klimatu z czystym sumieniem mogę polećic tę... Z.
ILE MOŻNA CZEKAĆ!?! (1) ILE MOŻNA CZEKAĆ!?!Byłem u was w weekend, oprócz mnie moze 2 pary czyli nie... Witek Szkoda gadać! Już was nie odwiedzę! (1) Bardzo lubię sushi i zawsze z chęcią próbuję japońskiej sztuki w rodzimych... Lemon POLECAM (1) Dziś zamówiliśmy dwa zestawy na wynos i to chyba jedno z najlepszych sushi... Misia pozytywnie... (1) dobre jedzonko ale atmosfera troche za oficjalna... bart ipppssa - opinia (1) Po raz pierwszy na mojej "pielgrzymce" po barach sushi dostałam całe... ipppssa Jarek-opinia (3) Jestem stałym bywalcem tego typu miejsc. moja ocena na temat Waszej... jarek Pełen Profesjonalizm (1) Kapitalny lokal ze znakomitą obsługą. Pan który nas obsługiwał fachowo... Andrzej Polecam gorąco wszystkim!!! (1) To była moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia! Bardzo eleganckie... Joanna K - opinia (1) Zdecydowanie najlepsze sushi w Trójmieście K Rewelacja... (1) ...I jeszcze raz - rewelacja. Zdetronizowaliście wszystkich w Trójmieście.... Ilona Wreszcie....... (1) w Gdyni mamy rewelacyjny spot Sushi;) Obsługa super.Menu wyśmienite no i... megi W końcu.. (1) Wrócilem na wybrzeże z Wawy. Brakowalo mi tego typu miejsca w 3miescie. W... Michal najlepsze w mieście (1) Super karta, dowolnie zmieniana, żeby zaspokoić potrzeby klienta. Świetna... em KLASA!!! (1) Kilkakrotnie miałem okazję skorzystać z usług Pańśtwa Restauracji. Powiem... Jan