Hauuu-Ward

Szkolenia psów

Gdańsk, Pomorska

Ania - opinia (1) Bardzo polecam szkolenia w Hauuu-Wardzie. Zajęcia prowadzone są w sposób... Ania Anna - opinia (1) Stwierdzam, że Hauuu-Ward oferuje najbardziej profesjonalne szkolenie, jakie... Anna Marta - opinia (1) Serdecznie polecam wspaniałe podejście do psów i ich właścicieli,pani Kasia... Marta
Iza - opinia (1) Polecam,podejście profesjonalne.W wielu szkołach próbowałam ale tutaj... Iza Adam Wesołowski - opinia (1) Nie polecam. Na zajęciach jeden wielki chaos. Pani prowadząca nie reaguje na... Adam Wesołowski Dumny Pancio - opinia (1) Już dwoje członków mojej rodziny ukończyło Hauuu-Ward .Serdecznie polecam . Dumny Pancio M - opinia (1) ... Odradzam, byłam na szkoleniu, dałam zwieźć się renomie. M kursant - opinia (1) W tym roku odbyliśmy szkolenie z posłuszeństwa z naszym 7 miesięcznym psem,... kursant Magda - opinia (1) Polecam, bardzo fajne miejsce .Pani Kasia super Magda Rafał Ciepłuch - opinia (1) to drugi z kolei mój pies szkolony hauuwardzie. Mam pewną skalę porównawczą,... Rafał Ciepłuch izabela - opinia (1) po wykreśleniu nas z innego przedszkola cudem dostaliśmy się do hauu-wardu i... izabela grzegorz - opinia (1) cud miód rewelacyjne szkolenie i genialna pani Kasia grzegorz TommySopot - opinia (1) Super podejście do podopiecznych a szkoliłem w Haau Wardzie dwa swoje pieski. TommySopot Max - opinia (1) Super podejście. Dodatkowo po szkoleniu dla absolwentów dożywotnio 2 razy w... Max Paweł - opinia (1) Wszystkie Panie robią świetną robotę przeszedłem kilka cykli jestem... Paweł Karol - opinia (1) Pełen profesjonalizm oraz świetna zabawa dla psa. Karol Agnieszka - opinia (1) Pani Kasia najlepsza, dziękuję bardzo. Agnieszka LECH - opinia (1) Od przedszkola do gimnazjum takie szkolenie przeszedł mój Lablador i dzięki... LECH Agnieszka - opinia (1) Genialne podejscie do zwierzakow.Uparciuch stał sie posłuszny Agnieszka Szkoła, która rzeczywiście pomaga (2) Śmiać mi się chce, jak czytam negatywne komentarze na temat tej szkoły. Ale... Hektor