Hawana

Solaria

Gdańsk, Opolska 3

Maria - opinia (1) Najlepsze solarium w Trójmieście, a na Chylonii jakaś pomyłka i przykre jest... Maria moje ulubione solarium (1) profesjonalne solarium z profesjonalnym sprzętem i miłą obsługą a poza tym... Lena Beataaa333 (1) Widzę stare komentarze z przed ośmiu lat . Ja dzisiaj miałam ochotę... Beataaa333
HAVANA WRZESZCZ (22) WIEC POSTANOWIŁAM SIE TAM WYBRAC WIEC WCHODZE PYTAM O ŁOZECZKO NR 2 WIEC PANI... HISZPANKA Solarium (1) Duży wybór świetnie opalających łóżek! Czystość,klimat i obsługa na... Patrycja średnio... (2) cóż... wizyta 2 razy z odstępem jednego dnia, efaktu brak, słabe lampy, mimo... kkk POLECAM SOLARIUM NA MORENIE , ODRADZAM STANOWCZO WE WRZESZCZU (3) POLECAM SOLARIUM NA MORENIE BARDZO MILA OBSLUGA DORADZA Z USMIECHEM NA BUZI,... MAMROTKA GDYNIA - solarium Hawana (3) przerost formy nad treścią. Ładny wystrój, dużo łóżek lecz pomimo pozytywnej... ali z bali zadna rewelacja (1) Lampy sa juz zuzyte i slabe, po 10 minutach opalania (mam bardzo jasna... IL0NA polecam (2) bylam pierwszy raz i polecam, obslugiwala mnie taka szatynka w kreconych... daria Paula - opinia (1) polecam te solarium ;) Paula Dagmara - opinia (1) co do przystojnego elektryka... pozdrawiam Cie Tomku :) Dagmara przymorze (1) Korzystam z usług tego solarium przynajmniej dwa razy w tygodniu i jestem... eva Dreamer - opinia (1) Bardzo fajne solarium naprawdę polecam (Morena) :)))) Dreamer Morenaaaaa (1) Morena jest the best. Jest taka pani ktora pracuje dlugo ,marlena,i taka w... natalie przymorze :) (1) jesli chodzi o lozka to jestem bardzo zadowolona,nie ma lepszego solarium w... pipi :))) (1) a ja polecam morene!! dziewczyny sa bardzo mile i gadatliwe:)) bardzo milo... NIEZAPOMINAJKA izka - opinia (2) okres nie okres opalania-wczesniej tak nie było niestety... :( a do hawanki... izka solarium (1) cała ekipa jest miła!! najsymatyczniejszy jest PRZYSTOJNIACZEK , ktory... SABINKA Hawana we Wrzeszczu (1) Witam, jestem stałą klientką starej Hawany we wrzeszczu i nigdy nie miałam... Madzia