Marzanna - ocena (1) Kocham jedzenie z hosu! Natomiast nie wiem na czym to polega ale lokal na... Marzanna Monika - opinia (1) Bezapelacyjnie najlepsza wegańska restauracja w Trójmieście Mega polecamy!... Monika Bebok - opinia (1) pysznie, miła obsługa Bebok
Sylwia - opinia (1) Najpyszniej! Przyjeżdżam co najmniej raz w roku z Warszawy ️ Sylwia Dorota - opinia (1) Od lat jadam regularnie i zamawiam jedzonko na święta- zawsze przepyszne i... Dorota Klaudia - opinia (1) Super dobre wege jedzonko a w szczególności pyzuchy. Dla mnie osobiście... Klaudia magda - opinia (1) Pyszna szamka, spory wybór i niesamowite wypieki! Kocham i będę wracać magda Natalia - opinia (1) Jedzenie pyszne cieplutkie i świeże. Obsługa miła i pomocna. Warto tu wrócić... Natalia Paulina - opinia (1) Wszystko pyszne, jak u babci w niedzielny obiad, która nie pozwoli wyjść... Paulina Katka - opinia (1) To najgorsze wege jedzenie jakie miałam okazję uświadczyć, zupełnie nie... Katka jestemstad - opinia (1) Świeżo, pysznie i z klimatem, totalnie trzeba tam zjeść jestemstad Ewa - opinia (1) Przed złożeniem zamówienia obsługa informowała o max 30 minutach oczekiwania.... Ewa Seitan - opinia (1) Żarty. Żaert Pierwszy: Restauracja nazywa się House of Seitan czyli sugeruje... Seitan Magma - opinia (1) Niestety jedzenie w HOS nie jest powtarzalne. Raz zjadasz placek z seitanem a... Magma Seth - opinia (1) Przepyszne jedzenie, dziekujemy :) Seth Najbardziej przereklamowany lokal wege w Trójmieście! (1) Nie twierdzę, że jedzenie w HOS jest słabe, ale jest bardzo przeciętne i bez... Rotor za dużo chaosu (1) Jedzenie najlepsze na świecie, porcje duże, bogate w wiele składników.... Jan Nowak Niby dobrze, ale... (1) Zdarza się, że czas oczekiwania jest zbyt długi. Zdarza się, że danie jest... SwójSłój Świetne jedzenie (1) uwielbiam to miejsce :) Świetna, bezmięsna kuchnia, doskonale podana KR bardzo slabe miejsce (5) to chyba najgorsze vegan miejsce, w jakim bylam. ceny nie sa adekwatne do... kaska