CENNIK MIŁOŚCI (1) Mówi róża do motyla „Czas tak szybko mija, więc niech pan... Grzegorz Rymopis : (1) w końcu napisali coś porządnego :)... ćma barowa Nic się nie stało (1) No nic przecież nic się nie stało Tylko ktoś tak po prostu nie przyszedł... *Kropeczka
gdzie zamieszkac w Trojmiescie?? bardzo prosze o rady mieszkancow tego urokliwego miejsca na ziemi;)) (2) Witam wszystkich mieszkancow Trojmiasta ;))) Bardzo potrzebuje Waszej... ja ZNALEZIONO PSA!! (1) W okolicach Oliwy przybłąkał się pies w typie beaglea. Tel. 602455739 znalazca Madonna (12) Madonna "Sticky & Sweet Tour 2009" sobota, 15 sierpnia, 2009 Lotnisko Bemowo... Piotr Tęsknota (1) Jak wygląda świat, kiedy życie staje się tęsknotą? Wygląda papierowo, kruszy... *Kropeczka Czy według Was Gdynia jest miastem EKOLOGICZNYM? (2) SONDACzy według Ciebie Gdynia jest miastem ekologicznym?TakNie jest... Nature Fan Czy można żyć bez powietrza? (1) Nie widziałam cię już od miesiąca. I nic. Jestem może bledsza, trochę... *Kropeczka kot obrażony (3) czai się i chodzi na sztywnych łapach ogon jak szczotka do butelek i nie ma... ćma barowa jeszcze nie świt (6) ale już niebo rozjaśnia się na wschodzie ptaki intesywnie koncertują od... ćma barowa pytanie o pracodawce-HOLDAprzedsiebiorstwo handlowo-uslugowe(uslugi stolrsko-budowlane) (1) mam pytanie czy moze ktos cos wie o tej firmie??bo chcialbym cos wiecej... jamyty Pomoc (1) Zwracam się o pomoc do wszystkich ludzi dobrej woli. Jestem osobą samotnie... bodzia33 Angielski Otomin-Gdańsk 30letni Native Speaker, urodzony i wychowany w Kanadzie 7 lat doświadczenia (1) - 30 year old Native Speaker born and raised in Canada - BA (Political... conrad GOSIEK- to nie sen boli (1) Niestety to nie jest sen, że zmarła moja Gosia. Bo praktycznie to tylko w... Grzegorz Rymopis 0:51 ? (37) nie znam takiej godziny. ćma barowa argh (9) i tak oto ja, nie do końca anonimowa, całkowicie uzależniona od sieci osoba,... Stvoriczko Cohen ma 75 lat (13) a jaki głos... niesamowite brzmienie... *Kropeczka PŁATEK (1) Skoro idzie jak z płatka, to to jest właśnie ten temat. (Teraz będę pisał o... Grzegorz Rymopis Demokracja (3) niewiele zmieniło się w naszych suwerennych republikach odkąd podpisaliśmy... *Kropeczka