.... (99) ....Dobrze Ifcio-wracaj juz...bo mi jest tak zimniutko... ....pójdę... . Kiwdul (97) Tak. Niepotrzebnie zacząłęś bawić się poleceniami w nawiasach strzałkowych.... Mixer Zwierz (100) Czy w hurtowni kupujesz lasery w słoikach (są też chemiczne) I czy to są... Wer
mrrrrrrrrrrrrrrrrrr (100) Właśnie wróciłam z obiadku, najadłam się wypiłam świetną kawunię czuję się... Ifcia Void (100) Pięknie być innym, to daje poczucie wyrzszości. Ale nie jest to podstawową... Dr. Lecter Zwierz (96) Rozszarp mnie Lemira Ifka (99) Żyjesz? Ja tylko żartowałem! Zwierz Wszyscy (100) Czy chcielibyście o czymś porozmawiać? Dr. Lecter FAKTYCZNIE (100) TO PODSTĘP WYWIADU. MNIE TU NIE MA. KAFELKUJĘ SIEĆ MA MÓJ OJCIEC. OD TYGODNIA... PŁK. KISZCZAK :) (100) Znasz Mnie ...... tak mówisz .......... zaskoczenie ...... staram sobie... wer (zamyślony) Wer (99) Ludziom słabym i nie podlizującym się do zorganizowanych grup wzajemnej... Kwisatz Dzidku (98) Cmokas i thc, za pozdrowionka TWA... Towarzystwo Wzajemnej Adoracji nadal... Ifcia Ameno (100) przepraszam pomyłka --pisałem ja Wakagi ech praca.... Wakagi bylem (100) Wpisuję się tu, bo jak ktoś zajrzy, to będzie wiedział że byłem ciul dzidek (98) Dojechales? Czy zasypalo? A moze jeszcze jedziesz? Ojejku to juz 17h !... Nica Byczku...skarbeńq (99) Miiły mój, podczas czytania tego poema... wypiję Twoje zdrowie... wiesz,... Ifcia Dixi, Pixi, Ifcia (100) dziękuję bardzo za pamięć :):):):):):) i słodkie życzenia a Dixi dziś ja... Loser Wakagi (100) no coz, kazde z nas ma tendencje do pochopnych wnioskow, a moglo tak... Amena Jaki koniec.....? (99) To początek! Dziękuję Lilian za pamięć, pozdrawiam Cię serdecznie i całuski... Ifka Yees (99) Obawiam sie, że większość moich Gratek podzieliła los makultury...Było tego... Ryouko