:) (93) Ale słońce, czuję się fantastycznie!!!!!!! Ifcia Mixer (93) Po co ci aż dwie nogi? Jedna by wystarczyła. Przecież nie wadomo kto się... Stworek lecz.... (90) dzisiaj nie mam ochoty na przezycia plagiat
Mixer (90) BK - zostan satyrykiem plagiat samotna (88) Z pewnością nie wszystkim, patrz plagiat. Zwierz Dr. Lecter (83) .......to niebylo bezposrednio do Ciebie...ale widze ze musisz miec cosik na... Samotna Apocalypse (86) Co rozumiesz przez śmierć (różną od zaprzestania funkcjonowania organizmu) w... Kwisatz Piguła (82) "Ciachu ciachu chlastu chlastu nie ma rączek jedenastu " (Andersen) SKALPEL! Zwierz Zwierz (86) Postawię dziś na tanie i dobre, dobre bo tanie winko. Może towarzystwo... dr. Albert "..." (90) ..........Cecha wielkich ludzi jest to, że stawiają innym o wiele mniejsze... Samotna wer (77) Nie mówiłam o przestrzeniach euklidesowych. To, że mam świadomość, gdzie... Atma Kabaret (79) Więc dochodzimy do wyposarzenia psionicznego. Dobrze że uprzedziłaś. No to... Zwierz Lemira (100) Na hemoroidy Mixer Z W I E R Z...( i ONI) (99) Boże... -albo nie jestes w najmniejszym stopniu świadom tego co piszesz, albo... Kiwdul NNeb Plagiat... (100) ....sadze ze kazdy ma takie dni ze czuje sie samotny..odrzucony i... Samotna .... (99) ....Dobrze Ifcio-wracaj juz...bo mi jest tak zimniutko... ....pójdę... . Kiwdul (97) Tak. Niepotrzebnie zacząłęś bawić się poleceniami w nawiasach strzałkowych.... Mixer Zwierz (100) Czy w hurtowni kupujesz lasery w słoikach (są też chemiczne) I czy to są... Wer mrrrrrrrrrrrrrrrrrr (100) Właśnie wróciłam z obiadku, najadłam się wypiłam świetną kawunię czuję się... Ifcia Void (100) Pięknie być innym, to daje poczucie wyrzszości. Ale nie jest to podstawową... Dr. Lecter