Zwierz (96) Rozszarp mnie Lemira Ifka (99) Żyjesz? Ja tylko żartowałem! Zwierz Wszyscy (100) Czy chcielibyście o czymś porozmawiać? Dr. Lecter
FAKTYCZNIE (100) TO PODSTĘP WYWIADU. MNIE TU NIE MA. KAFELKUJĘ SIEĆ MA MÓJ OJCIEC. OD TYGODNIA... PŁK. KISZCZAK :) (100) Znasz Mnie ...... tak mówisz .......... zaskoczenie ...... staram sobie... wer (zamyślony) Wer (99) Ludziom słabym i nie podlizującym się do zorganizowanych grup wzajemnej... Kwisatz Dzidku (98) Cmokas i thc, za pozdrowionka TWA... Towarzystwo Wzajemnej Adoracji nadal... Ifcia Ameno (100) przepraszam pomyłka --pisałem ja Wakagi ech praca.... Wakagi bylem (100) Wpisuję się tu, bo jak ktoś zajrzy, to będzie wiedział że byłem ciul dzidek (98) Dojechales? Czy zasypalo? A moze jeszcze jedziesz? Ojejku to juz 17h !... Nica Byczku...skarbeńq (99) Miiły mój, podczas czytania tego poema... wypiję Twoje zdrowie... wiesz,... Ifcia Dixi, Pixi, Ifcia (100) dziękuję bardzo za pamięć :):):):):):) i słodkie życzenia a Dixi dziś ja... Loser Wakagi (100) no coz, kazde z nas ma tendencje do pochopnych wnioskow, a moglo tak... Amena Jaki koniec.....? (99) To początek! Dziękuję Lilian za pamięć, pozdrawiam Cię serdecznie i całuski... Ifka Yees (99) Obawiam sie, że większość moich Gratek podzieliła los makultury...Było tego... Ryouko Dzidek (96) naprawde chcialam dokonac wpisu - ale skoro nie posiadam e-maila :(( wiec tu... Amena wer (98) To co napisałam niżej, to do Ciebiewer nica opinia... (99) Wy tak narzekacie i narzekacie! Zastanowcie sie jak musi sie zyc w takich... kobylka Wakagi (99) a w poniedzialek po poludniu ja nie moge... naprawde nie mozemy jakos sie... Amena co mam napisać.... (96) wrócę do Was jutro choć bedzie "po ptokach" czym wyóżnia się ten Portal?... Ifka