Dzidek (96) naprawde chcialam dokonac wpisu - ale skoro nie posiadam e-maila :(( wiec tu... Amena wer (98) To co napisałam niżej, to do Ciebiewer nica opinia... (99) Wy tak narzekacie i narzekacie! Zastanowcie sie jak musi sie zyc w takich... kobylka
Wakagi (99) a w poniedzialek po poludniu ja nie moge... naprawde nie mozemy jakos sie... Amena co mam napisać.... (96) wrócę do Was jutro choć bedzie "po ptokach" czym wyóżnia się ten Portal?... Ifka amena (100) Hmm te poczatki trawja od lutego hmm dlugo troche ehhh no nie wiem troche... krabate do wszystkich (99) czadowych wakacji wam zycze:-) rzebyscie dobrze mogli je zapamietac:-))))... wicherek Nefer (99) bede okolo 18 moze na chwilke moge dryndnac? Alchemik POZDROWIENIA (100) Pozdrawiam serdecznie panią Halinkę z Gdańska i serdecznie dziękuję za pomoc. Noro Kradzież roweru (100) W sobotę o godz. 12.00 na Zaspie spod Urzędu Pocztowego skradziono rower... rower Nefer (98) Przypomnial mi sie film , , seksmisja, , brrrrrr...... TO TY CHCESZ MNIE... Alchemik Nefer (98) Mnie to nie pomoglo. Mialam wtedy krotkie wlosy, ubralam sie w garnitur i... Esclarmonde *-* (99) Dziekuje....... jeszcze nie raz bedziesz musiala mnie bronic......... tylko... ... Agentko (100) witaj i jeszcze nie znikaj! Uwazaj na gaki, o ostatnio pojawily sie jakies... Nefer Alchemik (100) dziekuje dotarlo wszystko. Czy ta nawiedzona pani mowila o jakis wskazaniach... Nefer Alchemik (99) nie znam kodow SMS-owych, moge jedynie sie domyslac ze te znaczki oznaczaja... Nefer Ananiasz (97) Spadaj stąd gówniarzu! Alcest Nefer (94) Mam nadzieje, ze Swieta beda dla Ciebie prawdziwym czasem odpoczynku i... Amena Aik (99) a czy dla mezczyzn ma to AZ TAKIE znaczenie? Nefer hej lennonko !! (100) prosze mi sie nie załamywać bądź dzielną dziewczynką, hej, czym się tak... świetlik