II Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, Jana Pestalozziego 7/9

Rodzic - opinia (1) Szkola przyjazna uczniom. Młodzi ludzie są tam traktowani poważnie. Rodzic Martinez Conchita - opinia (1) Przedmioty rozszerzone na bardzo wysokim poziomie. Nauczyciele wyrozumiali i... Martinez Conchita Nie polecam (4) Jako absolwentka tejże szkoły odradzam wyboru jej. Chaos, brak organizacji,...
Odradzam wybór tej szkoły (3) Moja córka jest tegoroczną maturzystką. Zdała maturę tylko dzięki własnej... Małgorzata Nie polecam (4) Tragiczna organizacja szkoły pod każdym względem. Większość nauczycieli jest... Martyna Absolwent - opinia (1) Polecam! Super szkoła! Dobrze przygotowuje do matury! Absolwent Bardzo dobra szkoła (4) Szkoła bardzo przyjazna uczniom, nie ma wyścigu szczurów. Większość... Uczeń Totalne rozczarowanie (5) Jestem absolwentką tej szkoły i miałam o niej w miarę dobrą opinię ( chociaż... Anna totalne rozczarowanie (1) Słabe efekty nauczania. W klasie maturalnej zmiana nauczyciela lub go brak z... Anna Jakieś opinie o matgeo lub matfizie? (2) Jestem w 3 gim. I zastanawiam sie wciąż nad wyborem szkoły, słyszałem ze... Marcin Które liceum wybrać? (3) Szukam dobrego liceum z mat-fizem w Gdańsku. Waham się nad II a III LO. Obie... zuzia Naprawdę warto! (1) To szkoła, w której czułam, że się rozwijam. Jestem wdzięczna nauczycielom,... absolwentka Dwójka (1) Polecam☺ atmosfera przyjazna uczniom, nauczyciele pomocni i wymagający,... Mata Trochę cieni, trochę blasków (1) Mój syn chodził do tej szkoły, maturę zdał dobrze, studia skończył, od roku... matka absolwenta świetna szkoła! (2) jestem w 2 klasie i jestem bardzo zadowolony ze swojego wyboru. najlepsza... uhjeghfd Tragedia (6) Ludzie ! z całego serca nie polecam tej beznadziejnej szkoły ! Osobiście... pami GORZEJ TRAFIĆ NIE MOGŁAM ...! (3) odradzam.naprawde z całego serca odradzam! i pisze to tegoroczna maturzystka... xxx nie polecam (5) szkoła uznawana za dobrą, natomiast nijak się to ma do rzeczywistości.... anonim Dobre i złe strony (1) Jeżeli chodzi o atmosferę w szkole i ludzi, wszystko jest ok, natomiast z... kla48 opinia rodzica maturzystki (5) Jestem absolwentką tej szkoły, stąd i moja córka do niej się dostała.... Rodzic Maturzysty