plama dyrektora (1) zaproszenie rozgoraczkowanego Adriana , aby prac politycznie mozgi mlodziezy... pmp Tragedia (1) Do tej szkoły idzie się z wielkimi nadziejami, przecież taka znana, taka... Absolwentka WYBÓR LICEUM - TRÓJMIASTO (1) Jestem z Gdyni i zastanawiam się nad wyborem liceum w trójmieście. Szukam... ja
III LO RULES !!! (2) Nie wiem jak teraz, ale za moich czasów (matura '96) ukończenie III LO w... Mirafal niewiadomo ile pt. (2) nigdy do konca niewiadomo ile pt., ale moj kuzyn mi mowil ze jego kumple sie... Ola Edek - opinia (3) Co prawda bardzo dobre wyposażenie i wygląd szkoły - bardzo ładna, czysta.... Edek Straszne (3) Szkoła mocno przereklamowana. Nauczyciele bardzo aroganccy, niemiła... autor Szkoła może dobra, ale... (2) ...dyrektor jest niesłowny, nie spełnia swoich obietnic, co może zawalić... Humanista snoby, bufony i chamy (2) niestety taka jest moja opinia po spędzeniu przypadkowych 3 godzin w... wanda SZAŁU NIE MA.... (4) W tym roku zaczynam 3 klase PRE-IB. Nie chce mi się rozpisywać, ale nic nie... wkrótce absolwentka** Rekrutacja 2015/2016 (4) Ubiega się ktoś z was do pierwszej klasy III LO? Znacie może progi z... 3 gimnazjalista LO 3 Gdynia-czy warto? (20) Kończę gimnazjum w tym roku i zastanawiam się do którego liceum iść. Na razie... gimnazjalistka Jedna z lepszych w kraju (1) Szkołę polecam, szczególnie program IB. Są pewne wady, ale na tle kraju nie... Absolwent Świetne miejsce (1) Uczęszczam do trójki, i nie zauważyłam żadnej arogancji, atmosfera jest... Uczennica Gdyńska Trójeczka (1) Szkoła bardzo specyficzna. Trzeba mieć szczęście i trafić na fajną klasę-... uczeń Szkoła dla olimpijczyków (3) No i koniec tego cyrku który rekrutacją nazywają ..... Były 3 lata ostrej... człowiek + (1) ja trafiłam na świetną klasę i nauczycieli . b.fajna szkoła , nie tak jak się... ALA Świetna Trójka (1) Kolejny rok w Trójce. Bardzo sobie chwalę, cudowna szkoła. Co do progów... Trójkowicz adam o. - opinia (1) bardzo milo wspominam!!! Wspaniali ludzie (nauczyciele i uczniowie),... adam o. super (1) rewelacyjna szkoła maja