Gienek - ocena (1) Obsługa jest na najwyższym poziomie. Szkoda tylko, że zniknęły torhamny. Mam... Gienek zilugula - opinia (1) Dziękujemy ci IKEA za podwyżki na przestrzeni miesiąca rzędu 50-150%. Bardzo... zilugula Damian - opinia (1) odradzam!!! jesli macie alternatywe, dwa zamowienia (rozne części sofy)... Damian
uważajcie (2) Sprawdzajcie dokładnie paragon z faktycznymi zakupami. Kasjerzy są... zażenowana Jango - opinia (1) Po kowidzie dania w restauracji to jakaś kpina... Porcja devolaj z frytkami... Jango Ps - opinia (1) Masakra. Na zwrot towaru trzeba czekac kilka godzin. Praca obslugi przypomina... Ps Szymon - opinia (1) Jeżeli kupujecie w IKEA meble kuchenne musicie sami według nich sami szukać... Szymon Paulina - opinia (1) Zakupiliśmy dwie szafki nocne i komodę do mieszkania. Obsługa śmiechu warta.... Paulina Kinga - opinia (1) Nie wywiązują się z umowy. Kurier miał być określonego dnia, obecnie mija... Kinga Fatalny transport (1) Beznadziejny dostawca! Chamski i bezczelny! Przyjechal pod blok i stwierdzil... New Transport w kosmos (2) Czekam czwarty raz na dostawę,nie dość że po telefonach obsługa transportowa... henryk chyba jedna z najgorzej zarządzanych IKEI w Polsce (1) Sytuacja z dzisiaj: Na magazynie numer jeden pracownikowi pokazałem artykuł,... Andrzej Zmarnowany czas, brak towaru (1) Po wyborze mebli w salonie Ikea w Gdansku zaproponowano nam dostawe z... Sandra Zadowolona (1) mieliśmy bardzo miłą, kompetentną obsługę i fachową dostawę. Kierowca dzwonił... Nike żenada !!! (1) Żenada Zamówiłam towar w Gdańsku z dostawą do domu, do dziś połowy towaru... Kobieta Transport to żenada.. (1) Zostawiasz towar, płacisz za transport i mają już Cie gdzieś.. na umówione... Kilo Ta firma to jest jakis koszmar (1) Po raz trzeci przywiezli mi obite drzwi od tej samej szafy. Na dodatek... Pawel brawo.. (1) byłam dziś z teściową po meble do jej kuchni. Liczyłam, że w ładną pogodę i... nina problemy z transportem zakupionych towarów do Klienta (1) UWAGA: IKEA nie kontroluje czy sprzedany towar dotarł do Klienta, który u... rozczarowany Fatalna obsługa (1) Nie potrafią poprawnie skompletować zamówienia z przygotowanej listy - przez... Zygmunt