Adam - opinia (1) Może nie jakaś bardzo trudna naprawa, ale zadziałali błyskawicznie,... Adam Iga - opinia (1) Zalany komputer nie okazał się dla nich dużym wyzwaniem. Wszystkie dane... Iga Sebastian W - opinia (1) Bardzo dobra oferta na obsługę informatyczną dla mojej firmy. Łatwy i... Sebastian W
Bartosz - opinia (1) Fachowe doradztwo i wysoka jakość usług w dobrej cenie. Panowie działają... Bartosz Tomek - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z naprawy laptopa w tym miejscu. 4-letni laptop... Tomek Marcin - opinia (1) Kompleksowa pomoc i diagnostyka problemu, krótkie terminy naprawy, dobre... Marcin Juliusz - opinia (1) Na diagnozę mojego komputera oraz wymianę dysku czekałem krótko. Na następny... Juliusz Adam - opinia (1) Naprawili mój komputer, a ja nie musiałem wychodzić z domu! Wypełniłem... Adam Patrycja - opinia (1) Outosurcing IT rewelacyjny! Opłacalność pod względem ceny, jak i wybranego... Patrycja Jola - opinia (1) Moi pracownicy swoją pracę głównie opierają na komputerze, więc korzystam... Jola Kaja Krocisz - opinia (1) Zdecydowanie polecam. Szybko został wykryty problem i komputer błyskawicznie... Kaja Krocisz Katarzyna - opinia (1) Ekspresowa naprawa zalanego laptopa. Pan Adam naprawił komputer na tyle... Katarzyna Profesjonalna i sprawna obsługa (2) Konstruktywna diagnoza i szybka naprawa. Dodatkowo bezproblemowo podłączono... Anna Fachowa obsługa (1) Serdecznie polecam. Mój nowy laptop Lenovo Ideapad 100-15ibd pracował... Paweł Polecam! (2) Opinie nie kłamią, wybrałam po opinii i taką samą wystawiam. Dobrze mieć taką... Monika Rakoczy Siec w domowym biurze (3) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Itvip. Jedyna firma tego typu na... Marlena BARDZO polecam! (1) Naprawde bardzo polecam, miałem problem ze służbowym komputerem,... michal Naprawa sterownika w Lenovo z500 (1) Polecam ten serwis w 100%, nie znając nikogo z tej branży w trójmieście ,... Radosław Furmański Zalany laptop (1) Konieczność naprawy laptopa skierowała mnie ponownie do serwisu ITVip i po... Jakub Ogromna pomoc telefoniczna z uszkodzonym laptopem (1) Sprzęt uległ awarii popołudniem - Pan (pomimo tego, że nie otrzymał za to... Mariusz