Izabela - ocena (1) Współpraca z Panią Wiolettą Henningsen to sama przyjemność. Profesjonalistka... Izabela Andrzej Zdzienicki - ocena (1) Szczególnie chciałbym polecić i jednocześnie podziękować Pani Edycie Ellwart... Andrzej Zdzienicki Anna Chmiel - ocena (1) I highly recommend Joanna Ketlinska as a professional and dedicated agent!... Anna Chmiel
Kostrzewska Dagmara - ocena (1) Współpraca z Invilla a dokładniej z Panią Edytką to sama przyjemność! Pani... Kostrzewska Dagmara Magdalena Cajdler - ocena (1) Gorąco polecamy współpracę z panią Wiolettą Henningsen z Agencji InVilla... Magdalena Cajdler Wojciech - ocena (1) Polecam serdecznie współpracę z Panią Darią Chłopik z firmy Invilla! Jedyna w... Wojciech Anna Hetak - ocena (1) Jestem ogromnie wdzięczna Pani Wiolettcie Henningsen za kompleksową obsługę w... Anna Hetak Anna Hetak - ocena (1) Jestem ogromnie wdzięczna Pani Wiolettcie Henningsen za kompleksową obsługę w... Anna Hetak Maurizio Bonino - ocena (1) Sono stato piacevolmente sorpreso dalla professionalità della signora... Maurizio Bonino Anna Kacprzak - ocena (1) Polecam bardzo ta firmę! Pani Ewa- profesjonalistka w każdej dziedzinie. Byla... Anna Kacprzak Kamila A - ocena (1) Pełna profesjonalizmu, uśmiechu i pozytywnej energii p. Dominika... Kamila A Karolina K. - ocena (1) Z całego serca polecam współpracę z Panią Dominiką Gończ- Grzelak. To... Karolina K. Marta G - ocena (1) Korzystałam z firmy InVilla przy okazji wynajmu mieszkania, pani Dominika... Marta G Jarek W - ocena (1) Skorzystałem z usług agencji nieruchomości InVilla podczas wynajmu mieszkania... Jarek W Sylvia - ocena (1) Doskonała organizacja, rzetelność na wysokim poziomie oraz pozostawanie w... Sylvia Marcin Błaszyński - ocena (1) Skorzystałem z usług agencji nieruchomości InVilla podczas wynajmu domu nad... Marcin Błaszyński Małgorzata 321 - ocena (1) Współpracę z Panią Darią Chłopik oceniam wyjątkowo wysoko ze względu na... Małgorzata 321 Dorota - ocena (1) Serdecznie dziękuję Pani Patrycji Glanc, która z ramienia Agencji invilla... Dorota Joanna i Robert Szymosz - ocena (1) Pani Monika Górska jest profesjonalistką w swojej branży. Zawsze na czas ,... Joanna i Robert Szymosz Wojciech - ocena (1) Zaangażowanie obsługa oraz profesjonalizm nic dodać nic ująć. Polecam Wojciech