rewelacja! wspaniali instruktorzy dawno takich nie spotkalam! (1) Już od dłuższego czasu nie spotkałam się z tak wykwalifikownaymi a zarazem... Magda Super szkoła. (1) Moja córka zakochała się w tej dziedzinie sportu po obejrzeniu jednego z... Jarek Super zajęcia (1) Córka chodzi na zajęcia we środy na 19. Jest mega zadowolona. Sama... Asia
Jednym słowem- Rewelacja! (1) Wspaniali trenerzy. Córki zachwycone! Po każdym treningu z niecierpliwością... Dabby Jest super (1) Bardzo jestem zadowolona z zajęć. Podejście instruktorów bardzo... Mama Super zajęcia (1) Bardzo dobrzy trenerzy, zaangażowani w lekcje, ciekawe zajęcia zarówno dla... Ania Najlepsi (1) Super atmosfera. Rewelacyjne podejście do dzieci. Córka bez łyżew nie może... Mama ja Szkółka na Medal.... Złoty Medal ;-) (1) Z wieloma szkółkami łyżwiarskimi miałam w życiu do czynienia i ze spokojnym... Shani najlepsza szkółka łyżwiarska w Polsce (1) świetna zabawa i prawdziwe możliwości doskonalenia techniki jazdy na łyżwach... Bartosz Nauka jazdy na łyżwach (1) Polecam instruktorzy super dzieciaki zadowolone Anna Super (1) Mili, doświadczeni instruktorzy. Małe, przyjazne grupy. Karolina Super (2) Mogę polecić z czystym sumieniem naukę jazdy na łyżwach w łyżwy3city. Pełen... Milena Polecam (1) Oferta 5 mogłoby być więcej dostępnych godzin :) Ola Super! (1) Instruktorzy z pasja, swietnie podejscie zarowno do doroslych jak i dla... Kasia Zdecydowanie polecam (1) Zabawa i nauka na lekcjach u Pani Emilii. Zawsze profesjonalnie i... Maria W. Polecam !! (1) Nauka jazdy na lyzwach, nie ma nic lepszego w sezonie zimowym niz pojscie na... Patrycja "Będzie zima? To super - łyżwy z Emi!" (1) To chyba najlepsza opinia o lekcjach z Panią Emilią, której autorem jest mój... Joanna Polecam (1) Serdecznie polecam usługi Emilii. Profesjonalizm i pasja do tego co robi. Marek Karolina - opinia (1) Oferta:6 Poziom nauczania:4 Przystępność cen:3 Ocena ogólna : 3 Karolina Rewelacyjna szkoła chociaż są obszary do usprawnień (1) Świetne podejście do nauki dorosłych. Ambitne ale realizowalne zadania.... Michał Kwiatek