Super zabawa (1) Fajna zabawa i profesjonalne podejście. Córka troszkę się obawiała, że sobie... Agnieszka Gorąco polecam! (1) Od lat trenuję łyżwiarstwo synchroniczne w klubie Iceskater i znam od kuchni... Kurka_2010 Katarzyna - opinia (1) Dopiero w zeszłym roku odkryłam, że każdy bez względu na wiek i umiejętności... Katarzyna
Agnieszka - opinia (1) Bardzo lubię przychodzić na zajęcia zarówno na rolkach jak i na łyżwach, bo... Agnieszka Najlepsi z najlepszych (1) Najlepsza szkółka, najlepsi instruktorzy. Polecam wszystkim Fan Polecam (1) Po pierwszym spotkaniu dzieci same płaczą, że chcą jeszcze. Myślę, że to mówi... Ewelayna Polecam wszystkim! (1) Fenomenalni instruktorzy i bardzo swobodna atmosfera na zajęciach. Polecam... S Pełen profesjonalizm!!!! (1) Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu! Weronika sikora Profesjonaliści (1) Dobrze przygotowani instruktorzy, do tego zawsze uśmiechnięci Doris Polecam! (1) Po prostu - wow! Pełen profesjonalizm, a instruktor Maciej to klasa sama w... M Absolutnie najlepsi’ (1) Pełen profesjonalizm! Instruktorzy z powołania, pasja widoczna gołym okiem.... Magdalena Na szóstkę (1) Młodzi fajni ludzie,którzy zajmują się tym wszystkim z pasji. Polecam każdemu... Ania Polecam z całego serca (1) Najlepsi instruktorzy, najlepsza atmosfera. I zima stała się przyjemnością Natalia SNB (1) Gorąco polecam szkółkę, Fajny klimat, wykwalifikowani instruktorzy. Karol Gorąco polecam! (1) Polecam z całego serca! Jo Bardzo Fajnie :3 (1) Bardzo przyjemna Atmosfera! :D Dawid super szkółka i cool instruktorzy (1) Fajni ludzie, bardzo życzliwi i wo gule pełny profesjonalizm. polecam !!!! matys :) Profesjonalizm ! (1) Polecam szkółkę ,, alaskan snowboard & Ski,, Instruktorzy dają z siebie 100%... Seweryn Stencel Polecam! Profesjonaliści z pasją ! (1) Profesjonaliści z indywidualnym podejściem do kursanta . Dzieciaki zakochane... Martin Polecam (2) Polecam zajęcia moja córka zadowolona z zajec mogły być jakieś wieksze... Micheal