Alicja - opinia (1) Klub Ice Paradise to miejsce, gdzie niezależnie od wieku można rozpocząć... Alicja Ania - opinia (1) Najlepszy klub, gdzie każdy jest mile widziany! Polecam Ania Bartosz - opinia (1) Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z indywidualnej nauki jazdy na łyżwach.... Bartosz
Paulina - opinia (1) Polecam serdecznie! Profesjonalni instruktorzy, którzy indywidualnie... Paulina Mk - opinia (1) Polecam. Skutecznie I profesjonalnie Mk MK - opinia (1) Instruktorzy uprzejmi, widać że lubią swoją pracę i nie zrażają się trudnymi... MK Andrzej - opinia (1) Chodzę już trzeci rok niestety z przerwami na locdawn. Jest bardzo fajnie.... Andrzej Joanna - opinia (1) Najlepsza instruktor jazdy na łyżwach! Chodzimy cała rodzina ! Pozdrawiam J.W Joanna Ania - opinia (1) Super atmosfera i profesjonalni trenerzy. Można przygotowywać się do zawodów... Ania Sandra - opinia (1) Polecam rolki serdecznie dla każdego, jeśli ktoś zaczyna Panie wszystko na... Sandra Magda - opinia (1) Super atmosfera, super lekcje, Panie niesamowicie miłe zdecydownie polecam :) Magda Wojtek - opinia (1) Brałem indywidualne lekcje u Pani Emilki. Jest niesamowicie pogodną osobą,... Wojtek Marta - opinia (1) Polecam!!! Naprawdę na początku wątpiłam w swoja jazdę na rolkach, dopoki nie... Marta Sylwia - opinia (1) Pani instruktorka z Alaskan w godzinę pomogła oswoić lęk i nauczyła tak, że... Sylwia Baśka - opinia (1) Polecam rolki jak i łyżwy! Najlepsze podejście do ludzi z trójmiejskich... Baśka ja - opinia (1) Jest dobrze. I oby było jeszcze lepiej ja Kasia - opinia (1) Świetna atmosfera, profesjonalni instruktorzy z pasją! Polecam każdemu! Kasia Aliaksandr - opinia (1) Rewelacja! Bardzo dobre instruktorzy. Pojechałem pewnie już na drugim... Aliaksandr Ania - opinia (1) Wspaniali i profesjonalni instruktorzy. Poziom i metody treningowe... Ania Arek Wojak - opinia (1) Super. Polecam . Instruktorzy na najwyższym poziomie . Arek Wojak