W 100% Polecam (1) Gorąco polecam ten warsztat...trafiłam tam pierwszy raz w kwietniu i od tej... Kasia polecam (1) bardzo rzetelna stacja podejście pracowników super profesjonalne bardzo... marek polecam (1) Warsztat solidny , bez oszustwa, naprawy wyceniane , konsultowane z klientem... klientka
Byle jak (1) Byłem na sprawdzeniu samochodu przed zakupem. samochód sprawdzony pobieznie,... Tomek macs - opinia (1) Skorzystałem dziś rano pomimo negatywnych opinii które wcześniej tu... macs Warsztat godny polecenia (1) Jest to warsztat z miłą i rzetelną obsługą. Naprawy wykonują solidnie ,... Aleksandra polecam.... (2) Polecam;ponieważ naprawiam tam swoje samochody od lat...i nie... TAXI diagnostyka (1) co tu duzo pisac... szybko, sprawnie i profesjonalnie... jestem zadowolony :) Michał z czystym sumieniem polecam (1) Serwisuje tam swoje auta od paru juz lat... po przeprowadzce nadal tam... Michał BARDZO MNIE ZAWIEDLI !!! (1) Korzystałem z ich usług i teraz się zastanawiam, ile razy mnie naciągneli.... ekonom Hamulce, kontrola pojazdu (1) Jestem bardzo zadowolony z naprawy przeprowadzonej przez te firmę. Naprawa... Paweł Hojnowski sprawnie (1) Operacja wymiany przegubu napędowego w Tico przebiegła pomyślnie. Pół... Witek