Adi - opinia (1) Mało profesjonalny zakład. Usługa wyceniona na 1700 zł rozłożona w czasie na... Adi fifi - opinia (1) Fajny warsztat, koles, Typu "Viking", broda , kolczyki, z pasja bo motocykle... fifi Polecam w 100% (1) Korzystam z usług Inter-auto od kilku lat, ale dopiero teraz postanowiłem... Grzesiek
Trochę PRL, ale za to szybko. (1) Trudno jednoznacznie ocenić tę firmę. Naprawiałem auto tam chyba z 5 razy -... Mieszkaniec Przymorza Jestem bardzo zadowolony (1) witam,polecam firmę z czystym sumieniem ,rewelacja,pani w biurze bardzo... Marek Nie polecam! (1) Samochód został przyjęty z informacją, że zdiagnozują problem i zadzwonią... Karolina Nie polecam! (1) Miła pani przyjęła samochód, obiecała, że mechanik zdiagnozuje problem i... Anna Przemiła obsługa i profesjonalny serwis (1) Cała naprawa przebiegła bardzo sprawnie. Byłem informowany o wszystkich... Dariusz solidne badanie techniczne (1) Dobrze wykonane badanie techniczne, amortyzatory również sprawdzone, światła... kierowca22 dobry warsztat (1) jestem wieloletnią klientką warsztatu, wielokrotnie uzyskałam szybką i... kobieta polecam (1) Czytając opinie o warsztacie - te negatywne, zastanawiam się, czy w Gdańsku... stała klientka (juź nie) stały klient (1) Ja również nie polecam tego warsztatu. Byłam na wymianie klocków, opon oraz... Młoda i naiwna Odradzam (3) Przed badaniem technicznym umyj wszystkie części tak by BŁYSZCZAŁY Diagności... Ira Oszukany - opinia (4) Uważam, że ten warsztat nie jest godny polecenie. Przyjechałem tylko na... Oszukany Naciągacze (6) Uważać na ich kosztorys. Ma się zupełnie inaczej niż wycena przed naprawą.... waldemar Wymiana rozrządu - na pewno nie tutaj (3) po odebraniu auta - silnik pracuje dziwnie, dziwny zapach spalin tak jakby... Krzysztof Rzetelnie, szybko, w dobrej cenie! (1) Fachowe doradztwo, szybka naprawa w naprawdę dobrej cenie!Rzetelna informacja... Janusz Ten warsztat nigdy mnie nie zawiódł (1) Oprócz miłej obsługi gwarantuje szybką i fachową pomoc. Silnik mojej Toyoty... H.O. Najgorszy Serwis w Gdańsku!!! (2) Chętnie szczegółowo opisałbym czego dotyczy problem, jednak jestem... Robert Niekrasz Dobry i przyzwoity poziom (1) Biorąc pod uwagę wysokość cen usług to nie ma się czego czepiać.Panie... Jerzy K.