Juz nie polecam.... (1) Ostatnio wstawiłem auto bo były problemy z hamulcami. Diagnoza o dziwo... Tomek Polecam!!! (1) Byłem kilka razy ,zawsze wyjeżdżałem zadowolony z usługi wykonanej w... Klient GORĄCO POLECAM (1) Byłem w serwisie pierwszy raz. Wrażenia pozytywne. Usterka została... Jakub
Warsztat ok (1) Fachowa obsługa , rzetelna informacja i wycena , wszystko ok. Jaro Dobry warsztat (1) Znam ten warsztat , korzystam z jego usług jestem zadowolona Majster o... Jola NACIĄGACZE- PROSZĘ UWAŻAĆ (1) Niestety moje doświadczenie z tym serwisem jest naganne. Pani z biura bardzo... mm Bez problemowo (1) Bardzo rzetelna obsluga. Odnioslam wrazenie bardzo profesjonalnie zalotwionej... Marzena Żenujące podejście do klienta (3) Byłem w zakładzie Inter-auto na prostej wymianie opon z zimowych na letnie.... Jacek Szymański polecam rzetelna wycena (1) polecam bardzo dobre podejscie do klienta szybka i fachowa wycena czesci oraz... anna Zbieżność (1) Byłem na ustawieniu zbieżności po wymianie sworzni przednich wahaczy w Volvo... Witek Nie polecam wręcz ODRADZAM!!!!!!!!!!! (2) Nie polecam wręcz odradzam!!!!!!!!!!!!Odałem samochód ktory nieodpalał slinik... Simao Naciągacze i chamska kasjerka (2) Usluge wyceniono dzien wczesniej na duzo mniejsza kwote. Przy odbiorze... Zawiedziony Naciągacze (2) Żałuję, że wcześniej nie zajrzałem na forum. Ja też czuję się oszukany. W... Bartosz Tragedia (3) Nie polecam. Szukaja tylko frajerow do naciagania. Na badaniu technicznym... Santa82 Solidnie i Miło (2) Serwisuję tam swoje auto od kilku lat i jestem zadowolony tanio miło i... m Proszę uważać!Radzę omijać (2) Diagnosta w ewidentny sposób doszukiwał się usterki- stwierdził brak tylnych... Jakub Fachowo (1) Warsztat solidny , mechanicy kumaci , obsługa ok , ceny mogą być. Jowisz Warsztat godny polecenia (1) Warsztat godny polecenia. Wiele zalet, mniej wad. Obsluga mila, ceny przystepne. Michał Polecam (1) polecam ta stacje wszystko ok mila i profesjonalna obsługa Lucyna super (1) Wszystko w najlepszym porzadku,autko dokladnie sprawdzone,mila i fachowa... zabka