Invest Komfort

Deweloperzy

Gdynia, Antoniego Hryniewickiego 6C/47

Ewa - ocena (1) Klasa, jakość. Ewa am - ocena (1) bez zastrzeżeń, całość na plus am Andrzej M - ocena (1) Kiedy pomyślałem o powrocie do Polski, od razu do głowy przyszło mi... Andrzej M
Daria - ocena (1) Doskonała obsługa klienta, bardzo mili i pomocni sprzedawcy Daria Joasia - ocena (1) Serdecznie polecamy Panią Alicję z biura w Gdyni, jak do tej pory mamy same... Joasia Grzywińscy - opinia (1) Polecamy z czystym sumieniem. Grzywińscy Ha - opinia (1) To budynki, które są piękną ozdobą. Aż przyjemnie popatrzeć podczas spacerów.... Ha Honorata - opinia (1) Profesjonalna obsługa na każdym etapie Honorata EDII - opinia (1) Dziekuje za super kontakt oraz zaangazowanie i za piekna realizacje... EDII Ryszard - opinia (1) Bezkonkurencyjny produkt, architektura oraz cały projekt Nowych Kolibek na... Ryszard Justyna W. - opinia (1) Rzetelna obsługa, jesteśmy zadowoleni Justyna W. Marlena - opinia (1) Pięknie dopracowany detal, niesamowite wizjonerstwo w tak przyziemnym... Marlena Państwo L. - opinia (1) Najlepsza oferta w całym Trójmieście, dobra renoma (rodzina mieszka po kilka... Państwo L. Kaja - opinia (1) Dziękujemy za nasze nowe mieszkanie, sprawną sprzedaż, kontakt i jakość... Kaja Rudzińscy - opinia (1) Polecamy, deweloper w 100% wywiązał się z umowy Rudzińscy jacek - opinia (1) Finalizujemz kupno mieszkania na Brzeźnie. Jestem zadowolony, ceny trochę z... jacek Karola - opinia (1) Projekty Invest Komfortu to po prostu klasa. Widać rękę architekta. Botanica... Karola Marek_J - opinia (1) Kupiliśmy wymarzone mieszkanie w najlepszej lokalizacji w Trójmieście.... Marek_J n - opinia (1) Bez wątpienia to numer 1 wśród deweloperów jeżeli chodzi o jakość i... n Barbara - opinia (1) Kupiliśmy z mężem mieszkanie na Botanica. Przepiękne części wspólne, dużo... Barbara