Wojciech - opinia (1) Po tym jak trafiliśmy tutaj z innej kliniki na literę I., dopiero poczuliśmy... Wojciech Anna 42 - opinia (1) Badanie Mammografia, polecam bardzo serdeczny lekarz i obsługa rejestracyjna... Anna 42 Magdalena - opinia (2) Staraliśmy się z mężem 4 lata o dziecko, bezskutecznie. Dopiero jak... Magdalena
Ewa - opinia (2) Jestem pacjentką kliniki od wielu lat.Poziom uslug oceniam bardzo... Ewa Klaudia - opinia (1) We wtorek byłam u doktora Gniadka na badaniach prenatalnych.Doktor poświecił... Klaudia Michał - opinia (1) Bardzo miłe Panie w rejestracji i w gabinecie zabiegowym, pełen... Michał Artur - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Panie w rejestracji bardzo miłe i pomocne :) Artur Małgorzata - opinia (1) Do Invicta przychodzę od kilku lat. Nigdy się nie zawiodłam, obsługa zawsze... Małgorzata Zofia - opinia (1) Bardzo dobre i profesjonalne podejście do pacjenta. Doktor Marek Dawicki... Zofia Marcin - opinia (1) W Invicta na ul.Rajskiej byłem z synem na szczepieniu. Obsługa na najwyższym... Marcin Marta - opinia (1) Panie nie mile, nie było ich w gabinecie przez około 30 minut. Wizyta u pani... Marta Magda - opinia (1) polecam! W piatek odbylam w invictcie w Gdańsku test na covid-19. Byla to... Magda Beata - opinia (1) Chciałabym bardzo podziękować paniom pracującym w rejestracji centrum... Beata Pacjętka - opinia (1) Wielka Invicta jak można czekać godzinami żeby ktoś Cię łaskawie przyjmie... Pacjętka Amelia - opinia (1) Profesjonalna i rzeczowa obsługa. Amelia Olga - opinia (1) Dziś wizyta lekarska + wizyta w punkcie pobrań z 8 letnim synem. Wszelkie... Olga Halina K. - opinia (1) W obecnej sytuacji zagrożenia koronawirusem zastanawiam się dlaczego personel... Halina K. magda muell - opinia (1) Serdecznie dziękuję pani Ani L., doktorowi Adamowi S. oraz Profesorowi dzięki... magda muell Marianna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług kliniki Invicta . Bardzo profesjonalna... Marianna Karina - opinia (1) Z usług kliniki korzystałam wielokrotnie, ostatni raz będąc w ciąży z trzecim... Karina