Jarosław Fiutowski

Ginekolodzy USG ginekologiczne

Sopot, Ignacego Paderewskiego 13

Bożena Dudzik - opinia (1) Wspaniały lekarz , godny polecenia . Bożena Dudzik Lola - opinia (1) Sympatyczny człowiek z wiedza i doświadczeniem, który dał mi nadzieje na... Lola Szczerze rekomenduję ! (1) Doktor bardzo dobrze się zna na fachu, jest miły, nie da się przy nim... Kasia
Polecam! (1) Bardzo rzeczowy, konkretny lekarz. Podchodzi do pacjentki ze spokojem, nie... Sonia Brak profesjonalizmu (2) Uściślam: byłam na usg w ramach skierowania NFZ. Nigdy nie zrozumiem takiego... oz zdecydowanie polecam (2) Jestem pacjentką Dr. Fiutowskiego już od 7 lat,namiary dostałam z polecenia i... madziamini Byłam! Polecam! (1) Lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Pełen profesjonalizm oraz... Halinka nie na NFZ! (1) trafiłam do doktora na badanie z NFZ, badanie przeprowadzone szybko i... ciężarówka Pan Doktor chyba z niechęcią wykonuje swoją pracę. (1) Dostałam skierowanie z NFZ do tego gabinetu. Nie wiem jak Pan Doktor traktuje... gada Polecam (1) Świetny lekarz, którego mogę polecić każdej kobiecie. Prowadził u mnie dwie... ~~ szyszka - opinia (1) Trafiłam na Pana Doktora w Szpitalu, co prawda w środku nocy bo nie czułam... szyszka zgadzam sie z poprzedniczka: "Nie polecam, jeśli przychodzisz publicznie" (1) Do dr przybyłam ze skierowaniem na USG prenatalne (z NFZ) Przed wizytą... inter cennik doktora:) (1) Ile doktor bierze za jedną wizytę? xxxx NAJLEPSZY LEKARZ POD SŁOŃCEM (1) Długo nie mogłam zajść w ciążę i to właśnie Pan doktor nam pomógł. Prowadził... Magda Nie polecam, jeśli przychodzisz publicznie (1) Witam, U pana doktora byłam po raz pierwszy i chyba zbyt pozytywnie... Ciężarówka Super lekarz (1) z usług Pana doktora korzystam od pół roku, ponieważ zmarła moja lekarka, do... ewa zero zadowolenia (2) Czulam sie jak u rzeznika.zero delikatnosci, odpowiedzi zdawkowe, brak... Obolała pi (1) super lekarz :-) pi naprawdę dobry specjalista (1) prowadziłam u niego dwie ciąże i byłam bardzo zadowolona. jako lekarz-bardzo... mamusia Specjalista, mój ulubiony lekarz (1) Pan doktor prowadzi już moją drugą ciążę. Jest rzeczowy, sympatyczny, bardzo... Ula