Jarosław Szymula

Endokrynolodzy Ginekolodzy

Gdańsk, al. Legionów 60

beznadziejny lekarz (1) Wizyta u tego pana trwała kilka minut, podczas usg mojej ciąży.Na początku... cięzarna Ten pan to jakaś pomyłka! (1) ten człowiek nie powinien leczyć! jest arogancki,lekceważy pacjentki! nie raz... Kobieta Polecam (1) Dr Szymula jest bardzo konkretny, miły, cierpliwy a jego badania i ocena są... Joanna
Fachowość i Profesjonalizm !! (2) Witam, Pan Doktor fachowo się mną zajął i uratował moje małego Piotrusia bo... Kamila Profesjonalizm (1) Słyszałam o dr. Szymuli przeróżne opinie, przeważnie złe, albo po prostu na... pacjentka ZDECYDOWANIE ODRADZAM TEGO LEKARZA! (1) Umówiłam się na wizytę w pierwszych dniach stycznia 2013 w przychodni... Niezadowolona Ciąża (1) Gorąco polecam wybranie się do Pana Doktora na wizyte.Poprowadzenie mojej... Krysia Pierwsza wizyta super! (1) Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie. Specjalnie wybrałam tego doktora, aby... joanna Anita - opinia (1) Korzystać z usług doktora i jestem bardzo zadowolona. Fachowe... Anita Konkretny specjalista (4) Dopiero po umówieniu terminu wizyty czytałam TE komentarze.Nie bez obaw... Nadzieja jak dla mnie ok (1) korzystam z usług doktora w Luxmedzie. Jeśli chodzi o kompetencje, odpowiedzi... R. nie polecam, wręcz przestrzegam (1) to bardzo niekompetentny lekarz, traktujący pacjenta przedmiotowo, nie... Basia SUPER LEKARZ! (1) Dziwią mnie nie pochlebne opinie na temat dra Szymuli na tym portalu. Jestem... klientka Zadowolona pacjentka (1) Jestem pacjentka p. Szymuli od 2 lat (abonament Luxmed). Miałam dość poważne... Anna Tragedia! (4) Jestem już dojrzałą kobietą,u ginekologa byłam wiele razy,ale to co przeżyłam... Zawiedziona Nie polecam nikomu! (2) Nie polecam zadnej kobiecie, bedac w 2 miesiacu ciazy, poszlam do niego na... Marta pomylil specjalizacje (2) nie chcialam sie uprzedac wszystkimi negatywnymi komentarzami, ale niestety... fasolka11 NIE POLECAM (1) Lekarz miły tylko dla szczupłych i ładnych pacjentek. Reszta powinna się... Alicja cos mnie zastanawia... (1) jestem pacjentka dra od ponad 5lat. oczywiscie nie zgadzam sie z negatywnymi... agnieszka-nauczycielka BŁAGAM NIE CHODZCIE DO NIEGO (1) DZIEWCZYNY OSTRZEGAM NIE CHODZCIE DO NIEGO, NIE MIŁY, JAK MIAŁ COŚ... CIĄŻA