Jarosław Szymula

Endokrynolodzy Ginekolodzy

Gdańsk, al. Legionów 60

Zdecydowanie odradzam (3) Witam! U Pana Szymuli byłam kilka razy i muszę stwierdzić , ze wizyty te... Marta Polecam (2) Byłam na kilku wizytach u pana doktora i jestem mile zaskoczona tym ze jest... Wioleta Polecam (1) Po przeczytaniu tak wielu negatywnych opinii, chcę również napisać kilka słów... Iwona Telszewska
Zwykły cham i konował. Odradzam wszystkim.. (4) Do niego nie ma chętnych. Bo nie zna się na swojej pracy. Umie tylko... Barbie Nie idzcie do niego!!! Przeżyjecie koszmar... (1) Moja żona miała krwawienia. Poszliśmy do Lux Medu niestety nasza ginekolog... Adamski ODRADZAM!!! (1) Odradzam odradzam odradzam! Wiedziałam, że jest to specyficzna osoba i... b. Polecam (1) Dziś jestem po pierwszej wizycie u pana doktora. Mam wykupiony pakiet przez... Alicja Profesjonalista! (1) Polecam! Bardzo miły i budzący zaufanie lekarz. Bardzo dobry specjalista. A... Monika Świetny, rzeczowy, sympatyczny lekarz (1) Bardzo mnie dziwią wszystkie negatywne opinie na temat dr Szymuli. Chodziłam... zing to nie lekarz (1) od poczatku wiedzialam ze zaszlam w ciaze i dlatego poszlam do tego lekarza.... ol456 ten lekarz to pomyłka (1) Odradzam wszystkim kobietom! Szymula jest niemiły, usłyszałam uwagi na temat... karolka Beznadziejny lekarz i człowiek (1) Witam, trafiłam do Szymuli z własnej głupoty sądząc, że jest dobrym lekarzem... Agnieszka KOSZMAR!!!! (1) Trafilam do niego gdyz jak juz wspomniano w poprzednich opiniach tylko do... Szczesliwa mama Szymula (1) Nie polecam.... juz 3 razy miałam tą nieprzyjemnośc mieć wizyte u doktora... x on i tylko on (1) Uważam, że jest fachowcem najlepszym z jakim miałam do czynienia (a muszę się... barbi Nie polecam (1) Generalnie nie polecam. Byłam dziś w luxmedzie - fakt do niego pustki.... Sylwia to dlaczego tylko do tego lekarza są wolne terminy?!!!!!!!!! (1) Pan doktor przyjmuje w luxmedzie i jakimś dziwnym trafem do wszystkich... tolala pita - opinia (1) Cieszę się, że trafiłam na Dr Szymulę, bo to właśnie On wykrył moją chorobę,... pita godny zaufania (1) Według mnie dr Szymula ma profesjonalne podejście do pacjentek. Myślę, że... jola nie polecam (1) pan doktor traktuje z gory pacjentki (mama i sipstra tez u niego byly),ma... aga