Bartłomiej Waszczuk - opinia (1) Generalnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obsługi ,... Bartłomiej Waszczuk dokladnie sprawdzajcie auta,ktore maja w komisie (1) pod koniec 2016 sprzedali mi takiego knota,ze teraz mialem problem ze... Wojtek Serwis Nissan beznadziejny (2) Doradca serwisu niekompetentny , niegrzeczny, wręcz impertynencki ! Usterka... Blondynka
zakup samochodu używanego (1) Podczas zakupu samochodu używanego specjalista do spraw sprzedaży samochodów... Klient z Elbląga Autor - opinia (1) Najgorszy serwis. Radze robić prywatnie nawet podczas gwarancji, bo tylko... Autor Kpina (1) Witam serdeczne. kilka miesiecy temu bylem klientem serwisu.Umowiony na... Andrzej Nie tak powinno być (1) Uważam, że Nissan produkuje ładne i dość niezawodne samochody (mam już... Andrzej Jestem właścicielką Nissan Note trzy lata temu zakupionym w salonie. (1) Przyjeżdżam regularnie na przeglądy, o przeglądach jestem powiadamiana sms'... Gosia Przegląd Qashqai (1) Czytałem opinię pana który miał wykonany przegląd na zamiennikach. Mamy w... Marcin D. KPINA A NIE SERWIS (1) Samochód trafiła do serwisu po drobnej stłuczce, do wymiany był zderzak i... Kasia Do niedawna stały klient (1) Moja ostatnia wizyta w tym serwisie była dosłownie ostatnią. Odstawiłem auto... Max Obligatoryjna zmiana podładek pod tablice? (2) Dlaczego podczas wizyty w serwisie zamieniono podkładki "Jestem z Gdańska" na... Tomasz zakup z komisu kmj (3) Kupiłem auto używane, wszystko na wysokim poziomie. Obsługa i doradztwo na... vis zadowolony klient (1) W salonie zakupiłem NISSANA NOTE.Przed zakupem kilka razy odwiedzałem salon... Jan Zdecydowanie polecam! (1) Bardzo miła obsługa, w 20 minut wszystko sprawdzone. Szczegółowe informacje o... M ASO okazało się lepsze (1) Jestem w Gdańsku w odwiedzinach u rodziny i trafiłam do KMJ Kaszubowscy z... Dorota Oceniam salon na piątke! (1) Zanim kupiłem auto kilkakrotnie odwiedziłem to miejsce. Za każdym razem... radii A ja jestem zadowolona ;) (1) Kupiłam Nissana Note. Gośka (..) (1) ,informuja klienta że ma silnik do wymiany w rzeczywistości jest błaha... MAREK Jan - opinia (1) notoryczny brak kultury, olewają cy stosunek do klienta który najwyraźniej... Jan