Kancelaria Prawna RIO

Doradztwo prawne

Gdynia, Śląska 54/5

Anna - opinia (1) Dzięki zaangażowaniu i pomocy Kancelarii RiO dziś moje problemy stały się... Anna Magdalena - opinia (1) Bardzo polecam! Magdalena Julia - opinia (1) profesjonalne podejście, łatwy kontakt, nowoczesna kancelaria, a do tego w... Julia
Ela - opinia (1) Bardzo miła obsługa i fachowe prowadzenie sprawy. Od samego początku... Ela Weronika - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pracownicy są odpowiedzialni, mają... Weronika Magda - opinia (1) Jestem zaskoczona jakością obsługi. Od początku Doradca wysłuchał mojej... Magda Niezadowolony - opinia (1) Tragedia! Nie polecam, strasznie drogo, wybierzcie co innego Niezadowolony Jaszczur - opinia (1) OOOO tak, zwłaszcza po upadłości !!!!!! To kpina, bo umowa z Kancelarią o... Jaszczur Barbara - opinia (1) Ja już zbliżał się do końca czekam na decyzję sądu czy będzie plan splaty czy... Barbara Jaszczur - opinia (2) Witam wszystkich potencjalnych klientów Kancelarii RIO. Miałem nie zawracać... Jaszczur Jacek - opinia (1) Szybko poszło! :) Niecałe trzy miesiące i jest OK. Jacek Sebastian - opinia (1) Bardzo polecam kancelarie RIO ,jestem zadowolony z ich usług Sebastian Wojtek U. - opinia (1) Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Zdecydowanie polecam. Wojtek U. Marek Przepióra - opinia (1) Świetny kontakt z każdą osobą pracującą w kancelarii zarówno telefoniczny jak... Marek Przepióra Magdalena - opinia (1) Spróbować należy, nawet nie wiemy co można uzyskać- ja zawierzyłam i już po... Magdalena Jerzy Cierpicki - opinia (1) Polecam Kancelarie RIO, dała mi nadzieje na normalne życie. Bardzo fachowa... Jerzy Cierpicki Liliannaewa - opinia (1) Przede wszystkim solidność,szybkie działanie,pomoc w każdym momencie i... Liliannaewa Aleksandra Homa - opinia (1) Strach jest zawsze,ale nadzieja tez. Swoja nadzieje dostalam od Kancelarii... Aleksandra Homa Michał Tomaszek - opinia (1) Polecam Kancelarie Rio, dzięki nim mogę spać spokojnie. Ludzkie podejście do... Michał Tomaszek Skalarek - opinia (1) Witam jestem bardzo zadowolony z waszej ciężkiej pracy jesteście nie samowici... Skalarek