Ewa - ocena (1) Bardzo polecam! Pracowałam z Każdą Zmianą przez rok i moja kondycja i zdrowie... Ewa Zaangażowana - ocena (1) Patrycja (w moim słowniku Partycja) najlepsza trenerka. I do tańca i do... Zaangażowana Monika - ocena (1) Ćwiczę tu już od czterech miesięcy i gorąco polecam - treningi są dopasowane... Monika
kinga - opinia (1) Do Nikoli trafiłam po dość nieudanym epizodzie u dietetyka. Mój organizm był... kinga Ania - opinia (1) Z całego serca polecam "Każdą zmianę...". Od pięciu miesięcy współpracuję z... Ania M - opinia (1) Super miejsce wspaniała p. Olga ! Polecam M Ola - opinia (1) Uwielbiam to miejsce! Zaczynałam powoli, najpierw od warsztatów potem diety i... Ola Dagmara - opinia (1) Super miejsce dla kobiet, świetna atmosfera do treningu i profesjonalna... Dagmara Aleksandra - opinia (1) Bardzo podoba mi się indywidualne podejście do klienta oraz ułożenie treningu... Aleksandra Paulina - opinia (1) Wspaniałe miejsce dla każdej kobiety, która chce zadbać o formę fizyczną, a... Paulina Adrianna - opinia (1) Z Każdą Zmianą jestem już od roku i nie zamierzam nic zmieniać! Profesjonalne... Adrianna Anka - opinia (1) Moja przygoda z Każdą zmianą.. zaczęła się ponad rok temu. Po kolejnych... Anka Patrycja - opinia (1) Bardzo polecam treningi personalne! Super atmosfera i jeszcze lepsze efekty! ️ Patrycja Ewa - opinia (1) No nic dodać nic ująć :) treningi super, atmosfera świetna, ceny pakietów... Ewa Madziul - opinia (1) Ćwiczę z dziewczynami trzeci rok, zajęcia sa zawsze dopasowane do moich... Madziul Ania - opinia (1) Miejsce godne polecenia dla każdej kobiety która pragnie wziąć swoje życie we... Ania Natalia - opinia (1) Polecam to miejsce z całego serduszka. Na początku drogi do zmiany nie jest... Natalia Aga - opinia (1) Super miejsce :) gdzie w przyjaznej atmosferze, super wsparciem można... Aga Kasia - opinia (1) Bardzo się cieszę, że trafiłam do tego miejsca. Ćwiczę pod okiem Olgi, która... Kasia Monika - opinia (1) Przygodę z treningiem personalnym rozpoczęłam z Olgą. Wspiera mnie w... Monika