Kliniczny Oddział Ratunkowy

Pogotowie ratunkowe

Gdańsk, Mariana Smoluchowskiego 17

Wiktoria - opinia (1) Brak zainteresowania pacjentem. Ludzie potrzebujący pomocy czekają... Wiktoria Pacjent - opinia (1) Porażka, czas oczekiwania kilkanaście godzin. Niemiły personel na pytania... Pacjent Piotr Ż - opinia (1) Uraz barku (18 październik) - profesjonalne podejście do tematu , szybka... Piotr Ż
Maria S. - opinia (1) Absolutna tragedia! Teść 88 lat (pacjent kardiologiczny i onkologiczny)... Maria S. Anna - opinia (1) Najgorszy sor w gdansku! Czas oczekiwania to żart!! Anna Adam - opinia (1) Chaos, bałagan, brak informacji, niechęć pielęgniarek i lekarzy. Adam Karolina - opinia (1) Najgorszy oddział na jakim miałam okazję przebywać. Zaczynając od bardzo... Karolina Matka - opinia (2) Dnia 7.10.2020 r o godz.13 moja 26 letnia córka w 31 tyg. ciąży z zatrzymanym... Matka Agnieszka Chwazik - opinia (1) Chciałbym bardzo gorąco podziękować całej obsłudze KOR (mój pobyt dnia 11.08... Agnieszka Chwazik Beznadzieja (2) Ponad 2 godziny o 3 nad ranem zajęło opatrzenie rozcietego palca u reki.... Jan Jaro Alicja - opinia (1) Byłam na Korze wczoraj o godzinie 16.00, wyszłam o godzinie 5.00 kolejnego... Alicja M - opinia (1) Byłam dzisiaj z ojcem 77 lat, w ciągu 7 godzin tylko zmierzyli ciśnienie i... M Sylwia M. - opinia (1) Na oddział KOR-u trafiłam 4.02 po godzinie 23 z błędnie rozpoznaną diagnozą... Sylwia M. Barbara Stasica - opinia (1) Otrzymalam pomoc w listopadzie 2019 Barbara Stasica Z. - opinia (1) Arogancja, brak szacunku do drugiego człowieka i brak profesjonalizmu. Po... Z. stano - opinia (1) tragedia albo tragifarsa!!!82 letnia kobieta ze skierowanie na... stano roliwiak - opinia (1) Przywiozlem utykającą żonę na oddział ratunkowy UCK. Zostaliśmy przekierowani... roliwiak Agnieszka - opinia (1) SOR działa bardzo słabo i tam trzeba szybko poprawic koordynacje i zmniejszyć... Agnieszka zadowolony (1) 23.08.2019 byłem z żoną na KOR , zostaliśmy przyjęci bardzo dobrze , najpierw... cezaryboa Tragedia lepiej nie chorować. (1) Ze skierowaniem do szpitala czekam 6 godzin to w głowie się nie mieści mając... Ews