Kliniczny Oddział Ratunkowy

Pogotowie ratunkowe

Gdańsk, Mariana Smoluchowskiego 17

Grzegorz - ocena (1) Tragedia. Trafiłem tam przywieziony karetką z ostrym bólem brzucha i... Grzegorz KOR-eańczyk - ocena (1) Po wielogodzinnej procedurze kwalifikacji i przyjmowania, wieczorem ulokowano... KOR-eańczyk Pacjent - ocena (1) Zero kompetencji ,brak jakichkolwiek informacji, pacjenci siedzący na... Pacjent
Miki - ocena (1) Tragedia strasznie powolni ludzie tam pracują Miki Joanna Prabucka(matka pacjenta) - ocena (1) Jestem matką pacjenta,który przebywał po próbie samobójczej na sali... Joanna Prabucka(matka pacjenta) Wioletta - ocena (1) Bardzo miłe i fachowe podejście do pacjenta. Mieliśmy szczęście bo było mało... Wioletta tomasz kozłowski - ocena (1) 28-10-2023, 15:47 Dziękuję wszystkim dobrym ludziom za uratowanie mi zdrowia,... tomasz kozłowski Zniesmaczony - ocena (1) Niech nikt z Was nigdy nie idzie na KOR do UCK. Bardzo nie przyjemnie ludzie.... Zniesmaczony Mateusz - opinia (1) poprosiłem lekarza o zwolnienie lekarskie i choć powiedział mi że je wystawi... Mateusz MMax - opinia (1) Totalny bałagan!!! Mąż po g.17 trafił na Kor , z powodu silnych dolegliwości... MMax Rafał - opinia (1) Bardzo miła obsługa na KOR sympatyczne pielęgniarki świetni lekarze jestem... Rafał M. - opinia (1) Totalna porażka. 6 godzin oczekiwania. Nie było tłumu, wręcz przeciwnie. 6... M. Daria - opinia (1) Trafiłam wczoraj. Ogólnie byłam w ogromnym szoku . Wszyscy bardzo kulturalni,... Daria Wdzięczny - opinia (1) Dziś w KOR w strefie segregacji pracuje uśmiechnięty anioł. Wdzięczny zrozpaczona - opinia (1) Kompletny brak organizacji pracy !!!!Od tego powinni wprowadzać zmiany.... zrozpaczona Janusz - opinia (1) Witam miałem nieprzyjemność tam spędzić czas który zapamiętam na długo.... Janusz Pacjentka Anna - opinia (1) Przyjechałam na KOR z covidem. Czas oczekiwania to dramat, i uzyskanie... Pacjentka Anna zawiedziony pacjent - opinia (1) Spędziłam tam 18 godzin z poniedziałku na wtorek 21-22.03.2022 coś okropnego.... zawiedziony pacjent ZH - opinia (1) Jestem tu od wczoraj od godziny 8,30 Teraz jest godz. 00,22 wszystkie... ZH Kuba - opinia (1) Pacjent to przedmiot, grat ...personel zero empatii, zrozumienia,... Kuba