Najlepszy weterynarz - dr. Małgorzata Gafka (1) Świetna Pani Doktor - leczy mojego jeżyka.Który dzięki niej jak na swój stan... Laura dr Eryk Ratajski - najlepszy weterynarz w Trójmieście (2) Po latach doświadczeń z różnymi weterynarzami (mam dwa duże psy dość rzadkiej... Ewa Makarewicz-Bilinska Wspaniale miejsce:) (2) Witam. Chciałabym z czystym sumieniem polecic klinike na stryjskiej. W... Magda, Marek
Kotka LADY (1) Chcielismy podziekować Pani wet. MAŁGORZACIE GAFKA za ratowanie naszej kotki... Mariusz Zdecydowanie polecam (1) Trafiłam z fretką do lecznicy po nieudolnym "leczeniu" u innego weterynarza,... Natalia Sawunia (1) Dzisiaj umarła moja ukochana Sawunia.Chciałabym z całego serca serdecznie... Urszula G. Podziękowania dla dr. Sęder i Kruk (1) Pani Sęder i Kruk wykazały się niesamowitą wiedzą i wolą walki o życie moich... Kamila Podziekowania (1) Dla najlepszych doktorów Eryka Ratajskiego i Macieja Debisa wielki szacunek... Iwona Kuklińska Wielkie podziękowania dla pana dr. Eryka Ratajskiego (1) Dziękujemy za fachową , długoletnią opiekę nad naszym psem ARNOLDEM , za... siostry Iwona i Ania polecam dr Gafke (1) Pani doktor jest najlepszym weterynarzem jakiego spotkalam. Ma wiedze,... ola Szybko, fachowo, z sercem do zwierzaczka... (1) Od kilku dni jeżdże do kliniki z moją króliczką. Uszaczek z godziny na... Anna Gdynia Podziękowania dla dr Ratajskiego (1) Dzięki fachowej opiece ( całego zespołu kliniki ), oraz operacji... M.G. Doktor Eryk Ratajski (1) ''Jak dotąd nikt nie dowiódł, że zwierzęta odczuwają ból inaczej niż... Małgorzata Kondratowicz Jak leczyć zwierzaki to tylko u dr. Ratajskiego (1) Jestem wdzięczna doktorowi za fachową opiekę nad moją sunią. Jest to lekarz... Karola i Szajra dr. E.Ratajski - WIELKI CZŁOWIEK (2) dr. E.Ratajski jest wspaniałym człowiekiem. Kiedy po kilku nieudanych... Michał Maliga Pozytywne pierwsze wrażenie (1) Kot przyjechał na premierowy przegląd: wyszedł odrobaczony, z obciętymi... M&M Przyjemność (1) Jestem bardzo zadowolona z tej Kliniki. Od ponad 6 lat korzystam z jej usług.... Dzienisz sprostowanie (1) Czytajac opinie mysle ze opinie ktore czytam na rozne interesujace mnie... Monika Krupska od Kajtusia (1) Nie jadłem,bolało mnie strasznie.Mam raka śledziony.Ale dr.Eryk Ratajski dał... Kajtuś Justyna - opinia (1) Jestem bardzo wdzięczna za uratowanie życia mojej dożynce. Aspa trafiła do... Justyna