najgorsza lecznica z jaką sie spotkałam (1) z tą lecznica mam same złe doświadczenia, a doktor R. jest zdecydowanie... załamana!!! UWAGA (1) Lekarze są w porządku, bardzo mili, ale Pani ( wiek 30-40 lat) w recepcji... Iwona Truszkowska przemyślenie wlaściciela czworonoga (1) ,bardzo prosze o wpisanie jaki lekarz przyjmuje w godzinach nocnych .Prosze... właściciel Fizii
tragedia! (4) Moj pies niefortunnie polknal pilke gumowa, no i pierwsze co pojechalam na... Goska P. Mój pies, moja rodzina i znajomi uwielbiają doktora Ratajskiego. (1) Ten lekarz traktuje moje zwierzę lepiej, niż inni lekarze pacjentów... Autor: KASZKA wszystkim gorąco polecam (1) Tylko w tej lecznicy dr E.Ratajski postanowił uratować łapę mojej suni... Basia niestety nie polecam... (1) lekarz (nie chcę wymieniac nazwiska, ale widzę że to nie jedyne zastrzeżenie... malwina Kasia - opinia (1) NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!Moją ukochaną sunie potraktowali tam... Kasia moja refleksja (1) Jestem związany z lecznicą już wiele lat . Chodziłem leczyć zwierzaczki do... janek pacjentka - opinia (1) To prawda ,ceny u dr.ER są bardzo wysokie Nie podoba mi się też to ,że w... pacjentka No nie tylko p.Debis (1) To fakt ,że p.Debis jest faktycznie miłym człowiekiem a co najważniejsze... pani pekinczykowa Dziękujemy i Polecamy (1) Chcieliśmy wraz z Fokusem podziekować dr.Debisowi za uratowanie naszego... Fokus z rodzinką gorąco polecam (1) Chore zwierze może liczyć na fachową pomoc i opiekę. Zaangażowanie lekarzy w... Ala brak profesjonalizmu (1) pojawiam się w tej lecznicy co jakiś czas,obserwuje jak jakośc leczenia... Julka Dr Debis uratował mojego Boryska (1) To lekarz z powołania. Polecam wszystkim, chociaż to chyba nie jest... Milena jesli szczorek do wet to tylko doktro Debis!! (1) nie wiem jak reszta lekarzy w lecznicy ale dr Debis jest mi jedynnym dobrze... nene super! (1) Piesio zadowolony, pan doktor bardzo miły, fachowy i ze świetnym podejściem... uzo POLECAM!! (1) BRARDZO GORACO POLECAM SWIETNA OBSŁUGA REWELACYJNA OPIEKA NAD ZWIERZATKAMI olcia199214 Tylko podejście dr.Debisa jest odpowiednie (1) Beata czy to najlepsza lecznica w Trójmieście? (1) według mnie nie jest to najlepsza lecznica w trojmieście ,widac bezosobowe... Fryderyk