Dziękujemy (1) Jestem pełen wdzięczności dla lekarzy z kliniki zwierząt w Gdyni Redłowie.... Janusz właścicielka psiaka (1) Witam! Szczerze polecam doktor Iwonę która bardzo pomogła nam w sytuacji... Ola ODRADZAM (1) mój pies walczy o życie... nie wiem, czy to brak kompetencji, czy gorszy... Karola
Nie polecam! (1) Przykro mi, że tam pracują tak oschli ludzie. Tak na prawdę ta lecznica to... Beata i Marcin Polecam (1) Dziękuję doktorowi Ratajskiemu za uratowanie psa, który zapchał sobie jelita... Maja Dziękuję za uratowanie króliczka! (1) Dziekuję serdecznie w szczególności najlepszej Dr. Szczędzinie oraz dr.... Vena Podziękowania dla Pani doktor Małgosi Nowatkiewicz (1) Wielkie podziękowania za przywrócenie naszej suni- Agi do zdrowia.... Magdalena Ś. Podziękowania (1) Podziękowania za zaangażowanie w ratowanie mojego zwierzaka (koszatniczka)... Wioletta B Weterynarze z pasją! (1) Serdecznie polecam lecznicę i lekarzy weterynarii pracujących z prawdziwą... Paulina Weterynarz-Ratajski zdecydowanie odradzam!!! (1) Był lekarzem prowadzącym mojego 3letniego pieska. Szczepienia , odrobaczania... Agnieszka Malinowska Gorące podziękowania (1) Chylę czoła przed Panią doktor Małgosią Nowatkiewicz. Przez moje... Aneta Wasilewska Najlepsza Klinika w Trójmieście (1) Czytam te opinie i nóż sie w kieszeni otwiera. Mieszkam we Wrzeszczu. Ze... Jadwiga Pecyna Jestem zadowolona (1) Polecam klinikę. Zawsze mój pies mogl liczyć na pomoc i uratowano mu zycie.... Malia Ważne (1) Bardzo dbamy o naszą reputację , dlatego przed wystawieniem negatywnej opinii... dr lek wet Lech Chramęga FACHOWA OBSŁUGA!!! (1) Gorąco polecam wszystkim. Świetna, fachowa obsługa, szybko zdiagnozowano... Beata Dunajska gorące podziękowania (2) Serdecznie dziękuję dr. Lechowi Chramędze za stworzenie zespołu tak... P. Wierucki Ostrzeżenie (1) Niestety z przykrością stwierdzam, że spotkał nas straszny zawód. Zaufaliśmy... właściciel labka UŚMIERCILI MI PSA (1) 21 lutego 2010 roku około godziny 17.00 z polecenia Pana Jacka B.(lecznica w... Poli Dziękuję (1) Po moim piśmie napisanym do kierownictwa Kliniki - są rezultaty dziękuję iwona truszkowska Serdeczne podziękowania (1) Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora Ratajskiego za pomoc, poradę,... Aleksandra Koprowska