Ola - ocena (1) Bardzo polecam miejsce do zorganizowania wszelkich imprez i spotkań.... Ola Gość - ocena (1) Kiepskiej jakości show, jakaś mała chuda krzykliwa, nie umiejąca śpiewać... Gość Asia - ocena (1) Nie jestem z Trójmiasta i nie bywam tu na imprezach zostałam bardzo miło... Asia
Natalia - ocena (1) Jedna gwiazdka to zdecydowanie za dużo! Ze wszystkimi negatywnymi... Natalia Dominik - ocena (1) Reklama klubu przedstawia klub na wysokim poziomie jednak tak nie jest! Nie... Dominik No - ocena (1) Płaciłam za loże + moja przyjaciółka wygrała loże ale zero prywatności mogą... No Jola - ocena (1) Jedzenie pyszne, święta obsługa i super klimat. Jedyna restauracja w której... Jola Marłam - ocena (1) Super muza!!!!!! Pyszne drinki. Pozdrawiam z piątkowej imprezy! Oby tak dalej... Marłam Monika - ocena (1) Super miejsce, dawno się tak fajnie nie bawiłam. Muzyka lata 80 te, był... Monika Mirek i Wiola - ocena (1) Jedzenie prze pyszne obsługa prze miła polecamy. Mirek i Wiola Renata - ocena (1) Nigdy nie potraktowano mnie w żadnym lokalu tak po chamsku jak w tym niby... Renata Ja - ocena (1) Frytki surowe, jedzenie niedoprawione, kapusta śmierdziała i była nie do... Ja Anonim - ocena (1) Najlepsza impreza w Gdyni. Barmani sympatyczni i bardzo mili. Muzyka idealna.... Anonim Asia - ocena (1) Wspaniałe miejsce do zabawy. Bardzo dobra obsluga kelnerska i świetna... Asia Jarek - opinia (2) Bunkier już schodzi na psy, kiedyś były 3 parkiety a na każdym inna muzyka... Jarek Piotr - ocena (1) Za całokształt. Bez Żaka, Gdańsk nie byłby taki sam. Piotr Krytyk - ocena (1) Tragedia, obsługa na "bramkach" dno! Sale przepełnione, na... Krytyk Dana - ocena (1) Sylwester w klubie taki sobie. Fatalne nagłośnienie, jak można nie... Dana Tomasz - ocena (1) Najlepszego,y klub w mieście Tomasz :) - ocena (1) Firma zorganizowała nam w tym lokalu imprezę pracowniczą. Jak dotychczas... :)