Koliba

Restauracje Kluby, dyskoteki

Sopot, Powstańców Warszawy 90

M.m - ocena (1) Bardzo lubię to miejsce fajny klimat , niestety muzyka średnia co przychodzę... M.m M.D - ocena (1) Strasznie nie dobre jedzenie czekaliśmy ponad godzinę na posiłek to ok lato... M.D Aldona - opinia (1) Kwaśnica za 17 zł, to kpina. Mała miseczka z kwaśną wodą i kapustą, a w niej... Aldona
Kasia - opinia (1) Sylwester 2019/2020 ,no niestety nie polecam,jedzenie tanim kosztem,ryz... Kasia Anna - opinia (1) Nikomu przy zdrowych zmysłach nie polecam. Po wejściu do środka ciemno , ale... Anna Kwaśnica (1) W kwaśnicy podawanej w małej miseczce nie znalazłem ani jednego ziemniaka,... Psiarnia (1) Obiad (niedziela 24/3/2019) w Kolibie nie był przyjemny. W ogóle odszedł nam... Alfie %% (1) 2 dniowy chleb i tanie parówki kosztują 21 zł. Śniadanie słabe, tym bardziej... Dawid sylwester2017/2018 (1) Sylwester 2017/2018 w Kolibie sopot masakra ,nie skorzystamj juz nigdy... joanna Impreza w Kolibie (1) W Kolibie wyprawiałam 40 urodziny męża,swoje również,było świetnie. Potem... Olcia pysznie (1) byliśmy z żoną przypadkiem i nie żałujemy. Żona jadła zupę rybną i była... Marek 40 Urodziny (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji imprezy urodzinowej w Karczmie... Ilona i Grzegorz Nigdy więcej!!! (2) Wczoraj 04.07.2014 godz.12.30.Wyjątkowo nieprzyjemny "facet"z obsługi z... sopocianin Oczopląs (1) Jak zwykle udana zabawa. Od niepamiętnych czasów zawszę dobrze się tu... Oczypląs wkoncu!!! (1) Wkoncu zostalismy jako lud wysluchani poniewaz powrocil do pracy wspanialy... jozefa i franciszek emeryci z so Ognia (1) Byliśmy wczoraj i było fan ta sty cznie. Szczególnie pozdrawiamy panów z... Mateusz Rezerwacja (1) Obsługa w zakresie rezerwacji to porażka. Chcieliśmy spotkać się w kilka osób... arokub werty - opinia (1) Lubię tu powspominać góry Zacznę od największej zalety - Sopocka Koliba jest... werty roztańczona (2) Niejednokrotnie byłam z rodzinka na obiedzie w Kolibie i zawsze byliśmy... roztańczona sopocianka piknie (1) Witojcie ja zem jest zachwycony piknym wnetrzem I wspaniala obsluga... zenek z kozlowa