mięso/wędliny (1) Czy jakaś firma dostarcza online mieso (i wędliny)? Niestety Tesco/Piotr i... Aga Zostańcie w domach !!! (12) Ciepło się zrobiło i nagle więcej ludzi ma już w tyłku zdrowie Swoje + Innych Sebastian z Gdańska Maseczki (8) Czy jak wirus po 4 godzinach czy tam po dwoch dniach sie deaktywuje to czy... Celina Bąkowska
Zaczynam mieć dość... psychicznie (28) Od wczoraj.. czuję się dziwnie..bo wszystko to dziwne.... Płakać mi się chce mB Woda (11) Czy tylko mi się wydaje że coś z wodą w kranie jest nie tak Wysusza skórę Ja Na działkę nie pojedziesz :( (12) A już na pewno nie na działkę, która jest nie twoja, tylko np. kogoś z twojej... Jak sytuacja w TPK albo w Parku Jaśkowej Doliny? (4) Czy milicja łapie po lasach? rx Czynsz z lokali usługowych - SM Rozstaje (1) Dzień dobry. Zwracam się z tym pytaniem głównie do osób wynajmujących lokale... Kasia Kiedy to się skonczy:( (15) Mam na zmianę doła i jestem wsciekla:( od 3 tygodni siedzę w domu. Nigdzie... Jestem przeziębiona (16) Źle się czuję, jestem podziebiona. Chciała bym skorzystać z porady lekarza... Jeden wózek sklepowy, jedna osoba (5) Ogarnij się się ludzie, nie chodźcie do sklepów po dwie osoby. Przyspieszony... Hiya Uga Wszystkiemu winni są lekarze. (1) Pan minister Kraska powiedział : Procedury, które są wprowadzane w polskiej... Skydiver Koszt leczenia jednego pacjenta miał zawsze swoje granice (16) Koszt leczenia pacjenta miał zawsze swoje granice, nie opłacało się leczyć... Dyżurny Pomorskie w ogonku testów (2) https://www.gdansk.pl/wiadomosci/koronawirus-epidemia-ile-zakazen-chorzy-pomo... Ozdrowieńcy (4) W całej tej dołującej sytuacji jest pocieszająca myśl,że wielu ludziom udało... Autor Tylko czekać jak wejdą kolejne obostrzenia od Szumowskiego... (49) Domyślam się nawet jakie.... CH Tzw. Rząd : Wirus nie atakuje w Swięta. (4) Terroryści powiązani z organizacją kościoła katolickiego w Polsce wymusili... Skydiver Zakupy na telefon (1) Która firma taxi jest najlepsza w robieniu zakupów na telefon. Ktorą... Henryk Nie ma pomocy z Warszawy, ale jest z Brukseli (13) Tarcza antykryzysowa tzw. Rzadu okazała się wydmuszką. Przedsiębiorcy czekali... Skydiver Zakaz wychodzenia - a własny ogródek ? (8) Pytanie nr 1 - dzieci 12 i 14 lat - czy mogą wyjść z psem jeśli spacer jest... Zdezorientowana