Karolina - opinia (1) Zdecydowanie polecam usługi Pani Anety. Trafiłam do salonu z bonem... Karolina Joanna - opinia (1) Profesjonalizm Pani Anety i przyjazna atmosfera, która towarzyszy wizycie... Joanna Magda - opinia (1) Mam problematyczną cerę, ale po kilku zabiegach w salonie udało się sytuację... Magda
Anita - opinia (1) Serdecznie polecam wizytę w salonie kosmetycznym Estetica. Bogata i stale... Anita Agnieszka - opinia (1) Do pani Anety chodzę na zabiegi kosmetyczne od lat. W tym czasie dała się... Agnieszka Gosia - opinia (1) Jestem klientka od 2019 r. Jestem zadowolona z zabiegów wykonywanych przez... Gosia Magda - opinia (1) Polecam. Miła atmosfera, przytulny gabinet, a dzisiejsze zabiegi (infuzja... Magda Katarzyna - opinia (1) Obecnie korzystam z zabiegów endermologii i mezoterapii ulgowej, rezultaty są... Katarzyna Anita - opinia (1) Świetne miejsce, bardzo dobra jakość usług oraz pozytywny klimat w salonie... Anita Isia - opinia (1) Polecam. Profesjonalnie i bardzo czysto. Miałam spore problemy ze skórą. Pani... Isia Anna - opinia (1) Z usług gabinetu Estetica korzystałam w 2013 roku i byłam bardzo zadowolona z... Anna Danuta K. - opinia (1) Trafna diagnoza skóry. Skutecznie dobrane zabiegi oraz pielegnacja mojej... Danuta K. Anna - opinia (1) Bardzo wysoka jakość usług, perfekcyjne wykonanie (manicur, depilacja,... Anna Kasia - opinia (1) Najlepszy salon w Trójmieście. Profesjonalny sprzęt i obsługa. Po zabiegach... Kasia Daniela - opinia (1) Z każdego spotkania z Panią Anetą wychodzę b. zadowolona. Depilacja, henna,... Daniela Katarzyna - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Pani Aneta zawsze idealnie wykonuje u mnie hennę brwi... Katarzyna Ania - opinia (1) Aneta to profesjonalistka w każdym calu. Dobiera zabiegi idealnie do cery.... Ania Adrian - opinia (1) Miła obsługa. Przystępne ceny. Pani Aneta bardzo sympatyczna i uśmiechnięta.... Adrian Patrycja - opinia (1) Cudowna Pani Anetka działa cuda na swoich klientkach polecam Patrycja Kasia - opinia (1) Zdecydowanie najlepszy salon w Trójmieście! Kasia