spody do bezy (1) Dziewczyny wiecie może w jakiej cukierni/piekarni w centrum Gdańska kupię... Gosia Dobre jakościowo wędliny (6) Jak w temacie, gdzie dostanę w Gdańsku lub okolicy bezpieczne, dobre... `31 Gdzie kupie dobre wedliny (3) W rejonie Rębowa, Jasienia, Kowal Ewa
Nabiał ze Strzałkowa - gdzie dostanę? (29) Witam Poszukuję sklepu gdzie mają w sprzedaży nabiał ze strzałkowa, zależy... -mTusia- tylko pani Magda tel. 798785308 (1) Bardzo polecam, kupiłam od razu dwa dla siebie i dla mamy, byłyśmy zachwycone... Malwina Gdzie moge sprzedac 2 NOWE albumy kulinarne ? (7) Mam do sprzedania 2 NOWE ( w ogole nie uzywane ) , bardzo ciekawe albumy... Joanna kantor online- jaki wybrać ? (11) Witam! Planuję w niedługim czasie wyjazd za granicę i będę musiała mieć... nilo88 Gdzie kupię teraz baraninę? (11) w Gdańsku? _Sylwia_ Podpowie mi ktoś, gdzie zjeść dobry żurek w chlebie w Gdańsku ?? (8) Pytanie jak w temacie, ostatnio zobaczyłem w tv taki żurek w chlebie z białą... Fan żurka :) gotowy krem do tortu? (7) możecie coś polecić z paczki, chcę zrobić torcik dla dziecka a nie jestem... torcik Kawiarnie na ul. Świętojańskiej w Gdyni (1) W jakich kawiarniach na ul. Świętojańskiej (oprócz Starbucksa) można dostać... Thermomix (2) Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć że co do samego urządzenia byłem... Jakub sklep z ekologicznym mięsem (46) Dziewczyny wiecie gdzie w 3miescie (najlepiej w Gdyni) jest sklep z... asia Nototenia - co wiecie o tej rybie? (40) Uraz do dorsza mi pozostał (po znalezieniu robali)... A wypadałoby zrobić... AgusiaGda Zapraszam na prezentację thermomix 6 (1) Hej,nazywam się Magda i serdecznie was zapraszam na prezentację thermomix... Magdaluna1 Poszukiwane przepisy na przyjęcie urodzinowe. (20) poszukuję przepisów na przyjęcie urodzinowe moich dzieci. Jak co roku... ojjka Pamiętacie może,kiedyś były takie kiełbaski w sosie w słoiku. (11) Dzisiaj mnie coś naszło na te właśnie kiełbaski w słoiku,ale znalazłam tylko... wiola Namiary na Panią,ktora zrobi pyszny TORT z Pruszcza Gd.i okolic??! (140) Dziewczyny,proszę o pomoc,czy macie może jakąś sprawdzoną Panią która... aneta Patelnia grillowa - jaka? (19) Dziewczyny, proszę o pomoc. Postanowiłam kupić patelnię grillową ale okazuje... emilia Pierogi w super miejscu w Trójmiasto :) (1) Pomagamy bartoszkowi w walce z choroba SMA na grupie licytacyjnej Bartka są... Muriella