Ktoś kto upiecze tort (1) Witam, Kobietki pomóżcie proszę szukam kogoś kto upiecze mi tort tematyczny... Karolina Gdzie napełnić balony helem? (57) Jak w tytule. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam. MW gdzie wykonać lub kupic OBRĄCZKI ŚLUBNE?? jakie firmy polecacie (77) Kobietki:) Potrzebuje rady- gdzie w Gdańsku wykonują ładne obrączki na... ania1988
Solaria godne polecenia GDYNIA (37) No dobra...balsam nie zdał egzaminu:( nie umiem się smarować:/nie mam talentu... Maja571 Wódka - gdzie najtaniej (1) Cześć, gdzie w Trójmieście i okolicy znajdę najtaniej wódkę na wesele? Konrad Bielizna ślubna - gdzie? (22) Czesc dziewczyny! Moze orientujecie sie gdzie kupie stanik bardotke... iksińska Auto na ślub, czym..? (9) Dziewczyny czym do ślubu...? I Poproszę o jakieś namiary. Pozdrawiam Madziarrra Najlepsze upięcia - fryzury ślubne (30) :) Dziewczyny macie kogoś sprawdzonego kto naprawdę robi piękne fryzury... Kasiaa Przyśpieszona wersja kursu przedmałżeńskiego -ktoś ma namiary?????? (32) Witam, czy ktoś ma namiary na szybki kurs przedmałżeński??? Nie mam... yvonaKara miejsce na male wesele, Kaszuby (25) Kochani, szukam miejsca na male wesele, 40 osob, na Kaszubach. Najlepiej... Askad Napis "love" na wesele (20) Witam, poszukuje firmy, która wykona bądź pożyczy napis LOVE z żarówkami LED.... Marta Fotograf ślubny (36) Witamy. Szukamy fotografa ślubnego :) Zależy Nam TYLKO na zdjęciach z... Magda Dobry fryzjer - fryzura ślubna (19) Cześć dziewczyny. Szukam dobrego fryzjera który pięknie upina włosy do ślubu.... Paula Animator dla dzieci (22) Witam, na moim weselu będzie ok 10dzieciaczków, pomyślałam że można... Zaynowa Tani salon sukien ślubnych - gdzie w Trójmieście? (29) Witam, Czy może ktoś polecić w Trójmieście tani salon sukien ślubnych? Nie... Lia Gdzie zrobic fajne wesele? (11) Poszukuje ładnego miejsca z klimatem na wesele. Jest duzo fajnych miesc ale... Melc Fotograf Slubny na 2-5-20 (2) Witam Poszukuje fotografa na sesje zdjeciowa i zdjecia podczas wesela . Na... mateuszwlodarczyk88@gmail.com Pokrowce na krzesła- 150 szt. (24) Poszukuję białych pokrowcow na krzesła ilosć 150 szt. Proszę o propozycję... Kaska Gdzie kupie statuetke oscara? (16) Witam wiece czy gdzies dostane w trojmiescie lub mozna zamowic gdzies? Prosze... pusi61 Wesele z noclegiem Pomorze (1) Cześć, planuję wesele na 60 osób z noclegiem na Pomorzu. Poproszę o polecenie... Kasia