szukam osoby która wykona nam mix piosenek na pierwszy taniec (4) Zdecydowalismy ze nie chcemy tanczyc do jednej piosenki tylko do kilku,... Lili26 wesele polsko- angielskie, jaki zespół lu DJ polecacie? (13) Poszukuje kogoś kto poprowadzi wesele polsko angielskie, jakieś propozycje? Weronika Napis LOVE (10) Szukam napisu LOVE na 9.09.2017 :) możecie kogoś polecić? Ewka
Pokazy barmańskie na weselu czy mozę ktoś polecić? (2) Witam mam pytanie czy któras z Was miała może na swoim weselu pokaz barmański... viola1152 gdzie w gdańsku kupię cieniutkie, prawie niewidoczne na nodze pończochy? (40) szukałam dziś we wrzeszczu i w sumie nie znalazłam tego,co chciałam chodzi mi... agutek81 Gdzie w Wejherowie wesele ??? (59) Cześć. My dopiero za rok planujemy ślub ale już teraz trzeba rezerwować salę... marlena Wynajem mieszkania - wieczór panieński, gdzie w Sopocie? (13) Witajcie, Planuję urządzić siostrze pod koniec sierpnia wieczór panieński w... lilka Szukam Dj/wodzireja na wesele 29.07.2016 r. (4) Witam szukam Dj/wodzireja na wesele organizowane 29.07.2016 r kontakt:... Adrian Kontakt dom działkowca. (2) Posiada ktoś kontak do domu działkowca w Gdyni na obłużu? Mermerise Balony z helem (7) Czy wiecie gdzie w trojmiescie można zakupić balony z helem ? :)) Nie chodzi... Mala-Migotka makijaż ślubny (8) witam, szukam osoby, która zajęłaby się moim makijażem - panna młoda dnia... klauda88 Suknia ślubna duży rozmiar gdzie szyć? (15) Potrzebuje pomocy mam duży biust rozmiar 85 J/K w zależności od firmy stanika... Dori30 pomocy!!!gdzie znajde dzika lub prosiaka pieczony na wesele (59) szukam dzika lub prosiaka pieczonego na wesele z trojmiasta lub okolic. cioteczka Czesanie ślubne z dojazdem do klienta! Brak?? (18) witam, od paru dni przeszukuję internet i nic nie mogę znaleźć, niewiem albo... ok zespół Soho Band z Inowrocławia -Kruszwica (2) Czy znacie ten zespół ? Marek Suknia ślubna dla puszystej-pomocy!!! (17) Dziewczyny w czerwcu wychodzę za mąż,mam rozmiar 48:(i problem ze suknią.Czy... zagubiona Wesele w plenerze - czy warto? (9) Witam, zastanawiamy sie czy warto wogole zastanawiac sie nad taka opcja... narzeczeni Obrączka Carbon (1) Witam, Czy orientuje się może ktoś, gdzie można kupić lub zlecić wykonanie... Emilia Transport gości weselnych (13) Czy ktoś może polecić jakąś zaufaną i w miarę tanią firmę przewozową?... Stefan Ozdoba do włosów (2) Hej, mogłybyście podpowiedzieć mi gdzie w Gdyni (lub okolicach) można kupić... Asia