Zespół na wesele lub wodzirej z językiem rosyjskim (1) poszukuję zespołu lub wodzireja na wesele polsko-rosyjskie. Konieczne... Przemek Szukam striptizera (48) Szukam konkretnych i aktualnych namiarów na męski striptiz. proszę o oferty.... ja3 Biżuteria ślubna - gdzie? (22) Hej dziewczyny, zaczynam pomału rozglądać się za biżuterią ślubną, możecie... Mm
Dobry zespół weselny??? (158) Czy ktoś z Was zna jakiś dobry zespół na wesele, najlepiej taki w którym... Martyna biżuteria ślubna sutasz miałyście (17) Czy któraś z Pań miała? warto? KAJKA dj - wodzirej na wesele 2-5-20 (1) Witam Poszukuje kogos do poprowadzenia imprezy weselnej w maju przyszlego... mateuszwlodarczyk88@gmail.com DJ na wesele polsko-niemieckie (2) Witam serdecznie, poszukujemy DJa na nasze polsko-niemiecki wesele ktore... Natalia dj na wesele polsko-niemieckie (4) Drogie Forumowiczki, czy któraś z Was może polecić dj na wesele... piena Gdzie szyć garnitur na miarę? (19) Szukam krawca godnego polecenia:) andzia Sala na około 120 osób Trójmiasto i okolice (32) czy ktoś jest w stanie polecić coś ładnego? zależy mi na tym, żeby jedzenie... rozsadna LIMUZYNA NA PANIEŃSKI POTRZEBNA- TANIO (25) Cześć potrzebuję wynająć jak najtaniej limuzynę na wieczór panieński ,... Magda Biżuteria na ślub - z pereł? (23) Witajcie, tak sobie właśnie przeglądam całe to forum - i nie znalazłam... Jarosia Jaka sala weselna- najbliższe okolice Trójmiasta ? (13) Proszę pomóżcie nam wybrać salę weselną. Nasze wymagania: - ok. 80-100... Magda Jakiego fotografa na ślub polecacie? (39) Chodzi mi o takiego co robi świetne zdjęcia i się nie wycofa, czyli takiego... Gaha Gdzie komis sukien ślubnych?? (84) Jest takowy gdzieś w trojmieście?? helppp... kaja543 Sala w okolicach Kościerzyny poszukiwana! (65) Witam! Poszukujemy sali na ok. 80 gości, musi być też możliwy nocleg dla... Arek dj na wesele (11) Witam, poszukuję dj-a na wesele w Starogardzie, na kwiecień przyszłego roku.... Ania Suknie z Pokazów..? (25) Dziewczyny Koleżanka mi mówiła ,że na kowalach ma Pani suknie z pokzów były... Madziarrrra Wesele 28.06.2014 dj albo zespół (19) Witam poszukuję na weselezespół albo dj z wodzirejem w Kwidzynie proszę o info Karola11 wesele 30/09/2017 (26) Witam Szukam dobrego dj/zespolu i fotografa na 30.09.2017. Wszedzie gdzie... Paula