L-ka

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Starowiejska 41-43

Sylwia - opinia (1) "Gdy emocje już opadną jak po wielkiej bitwie kurz.."postanowiłam i ja coś... Sylwia Agnese - opinia (1) Polecam serdecznie szkołę L-ka...Właśnie zdałam. Ciesze się niezmiernie, że... Agnese Jakowski - opinia (1) Bardzo miła obsługa oraz instruktorzy którzy wszystko na spokojnie wytłumaczą Jakowski
Mateusz - opinia (1) Polecam szkółkę L-ka w Gdyni, bardzo profesjonalne podejście do kursantów,... Mateusz Judyta - opinia (1) Właśnie zdałam. Ciesze się niezmiernie, że przez kurs przeprowadziła mnie... Judyta Daniel - opinia (1) Polecam Pana Jakuba z całego serduszka. Święty człowiek Daniel Paulina - opinia (1) Genialna najlepsza szkoła w Gdyni i w ogóle w pomorskim Paulina Monika - opinia (1) Polecam z całego serca szkołę L-ka. Powróciłam do tematu prawa jazdy po 13... Monika Autor - opinia (1) robiłem kat. A naprawdę warto, dobry plac i instruktorzy. motocykle jak... Autor Jacek - opinia (1) Moim zdaniem bezsprzecznie najlepsza szkoła jazdy w Gdyni. Zdałem testy i... Jacek Kasia - opinia (1) Mimo kilku prób zdania egzaminu po kilku godzinach jazdy u Pana Zenona... Kasia Sylwia - opinia (1) Po 4 latach przerwy, po 3 nieudanych próbach zdania egzaminu praktycznego... Sylwia Marta - opinia (1) Prawo jazdy zdane za pierwszym. Kadra z dużą wiedzą i podejściem do... Marta mg - opinia (1) Szkoła jak szkoła, przystępne ceny oraz w miarę miła obsługa. Jednak na... mg Jakub F - opinia (1) Mogę polecić tę szkołę i Pana Macieja, egzamin teoretyczny jak i praktyczny... Jakub F J. S. - opinia (1) Bardzo polecam instruktor P. Ewę ś. Odpowiednia osoba na odpowiednim... J. S. Michał - opinia (1) Szkolenie przebiegło spokojnie, płynnie, godziny świetnie rozłożone,... Michał Łukasz - opinia (1) Rzetelne podejście do tematu, zarówno od strony teoretycznej jak i... Łukasz Natalia - opinia (1) Krótko i na temat - jeśli chcesz zdać za pierwszym razem egzamin państwowy to... Natalia Oskar - opinia (1) Krótko i na temat- jeśli chcesz zdać za pierwszym razem i nauczyć się... Oskar