L-ka

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Starowiejska 41-43

Maciek Zieliński instruktor na 6 : ) (1) Polecam wszystkim szkółke teoria wyłożona interesująco i z zajęć zostawało... Kamila Polecam! (1) Poleca gorąco zdałem za pierwszym! Marek Polecam! (1) Super szkółka! Polecam serdecznie Pana Macieja Zielińskiego! Super... Maciuś
Maciej Zieliński -super instruktorem!!! (1) Gorąco polecam OSK "L-ka": oferują bardzo korzystne warunki i miłą obsługę.... Ivanka Polecam Pana Zenka!!!! (1) Wczoraj zdalam za pierwszym razem!!Moim instruktorem byl Pan Zenek. Polecam... Magda Polecam (2) Prawo jazdy na automat zdane za pierwszym razem! W szkole super podejście do... Magda Bardzo Polecam!!! Czytać do końca (1) Polecam L-ka wspaniały poziom nauczania dobra obsługa i ciekawe ceny.... Arkadiusz Brus Jarek - opinia (1) Miejsce: centrum Gdyni, blisko busów/skm. Samo wnętrze raczej średniej klasy... Jarek Michał Ożga (1) Jeździłem z panem Michałem Ożgą, jest bardzo spokojny, wyrozumiały i otwarty,... Pozytywnie (1) Świetny ośrodek szkolenia, zajęcia praktycznie z Panem Bogusiem mega! Jestem... A. Polecam instruktora Tomka!! (1) Szczerze polecam instruktora Tomka 30 godzin jazdy upłynęło w bardzo... Ewelina Bendik Polecamy Instruktora Pana Macieja Zielińskiego (1) Bardzo serdecznie polecamy Instruktora Pana Macieja Zielińskiego ! Pan... Siostrzyczki :) Szybko miło i skutecznie. (1) Sympatyczni ludzie , kontakt z biurem jak i z instruktorem bezproblemowy .... Sebastian Michał Ożga (1) Witam jeździłam z instruktorem panem Michałem Ożgą i serdecznie polecam tego... Beata Polecam!!! (1) Serdecznie polecam cała szkołę jazdy L-KA. Bardzo dobre podejście do osoby,... Hubert B. Bardzo Polecam (1) Bardzo polecam powyższą szkółkę, jeździłem z panem Michałem Ożgą,... Jan K Polecam (1) Polecam szkołę i instruktora Michała Ożgę - 30 godzin jazdy poszło sprawnie i... Michał polecam (1) Świetna atmosfera, genialny instruktor Ireneusz Bojarczuk. Polecam! Karol Super (1) Chodzę na kurs prawa jazdy do l ka i uważam że są bardzo profesjonalna kadra... Daniel Gorąco Polecam (1) Polecam szkołe l-ka a przed wszystkim instruktora ireneusza bojarczuk za... Bartek.T