L-ka

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Starowiejska 41-43

Patryk - ocena (1) Szkółka super, wszystko poszło sprawnie, zdane za pierwszym. Polecam bardzo... Patryk Tomasz - ocena (1) Szkółka bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu, Serdecznie polecam wszystkim... Tomasz Ewa - ocena (1) ze swojej strony nie polecam, część teoretyczna przeszła sprawnie, jaki... Ewa
Laura - ocena (1) Niesamowicie Polecam! Ośrodek szkolenia na wysokim poziomie, doświadczony... Laura Liv - ocena (1) Bardzo polecam Panią Monikę Oszurko! Tłumaczy wszystko wyraźnie, tyle razy... Liv Alina - ocena (1) Gorąco polecam Pana Ireneusza Bojarczuka jako instruktora z dużą... Alina Alan - ocena (1) Bardzo przyjemne bezstresowe nauczanie. Egzamin zdany za pierwszym razem.... Alan Jacek - opinia (2) Super, pozdrawiam instruktora Tyberiusza Jacek MK - ocena (1) Polecam instruktora Ireneusza Bojarczuka - ma nieziemską cierpliwość i... MK Karol - ocena (1) Egzamin zdany za pierwszym razem bez najmniejszych problemów. Teorii uczyłem... Karol Dawid - opinia (1) Bartek najlepszy intruktor Dawid Oleksandr - opinia (1) Witam. Podzielę się swoimi wrażeniami. Tak więc w plusach można zapisać... Oleksandr Oliwia - opinia (1) Polecam serdecznie każdemu kto chciałby nauczyć się dobrze jeździć. Zdane... Oliwia Kateryna - opinia (1) Polecam szkołę l-ka, najlepsze ceny w mieście, a wysoko wykwalifikowani... Kateryna Bartosz Dąbrowski - opinia (1) Kurs zacząłem w lipcu 2022r a ukończyłem (egzamin państwowy) w lutym 2023r.... Bartosz Dąbrowski Jacek P - opinia (1) Po 15 latach wystarczyło 10 godzin pod okiem Pana Ireneusza Bojarczuka żeby... Jacek P Natalia - opinia (1) Pan Krzysztof jest najlepszym nauczycielem, polecam z czystym sumieniem! Natalia Oliwia - opinia (1) Bardzo polecam instruktora Pana Macieja Zielińskiego. Uczył spokojnej i... Oliwia Magdalena - opinia (1) L-ka i Pan Krzysztof zrealizowali moje marzenie o posiadaniu prawa jazdy ale... Magdalena Karol - opinia (1) L-ka i Pan Dariusz (instruktor) są świetni! Atmosfera jest przyjazna i... Karol