La Bocca

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Startowa 30

Iwi - ocena (1) Bardzo smaczna pizza na cienkim cieście. Pieczona w piecu opalanym drewnem... Iwi Łukasz - ocena (1) Pyszne cieniutkie chrupiace ciasto. Prawdziwa włoska pizza. Najlepsza zawsze... Łukasz Rafał - opinia (1) Poszliśmy wyłącznie na wino, osobiście wybierałem ze stojaka butelkę... Rafał
Adrian - opinia (1) Świetne jedzenie i profesjonalna obsługa. Adrian Adam - opinia (1) Jedna z moich ulubionych. Świetne chrupiące ciasto z pieca opalanego drewnem,... Adam :-) - opinia (1) Najlepsza pizza z salami i ogorkiem :-) Jacek - opinia (1) Zamówienie mimo wydłużonego do 120 minut czasu dotarło niekompletne po 3h.... Jacek Czystość to nie porozumienie. (1) Jedzenie okej. Lemoniada też ok. Pizzermani przyjaźnie nastawienii ale za to... Były stały klient. jedzenie super teraz czas na ekologiczne opakowania (1) Wszystko bardzo dobrze zoorganizowane i bardzo smaczne. Polecam restauracje... Świadomy smakosz najlepsza pizza (1) szybka dostawa, smczna pizza mk Najlepsza pizzeria w Gdańsku! (1) Rzadko piszę komentarze, ale tutaj naprawdę warto się odezwać, gdyż niektóre... Ewelina Polecam (1) Miejsce gdzie chce się wracać. M. Marcin Obsługa to jakaś porażka (1) Przyszliśmy że znajomymi na obiad, a doczekaliśmy się prawie kolacji.... Robert Polecam (1) Zmęczona świątecznym jedzeniem wybrałam sie dzisiaj po raz pierwszy za... Kasienka84 świetna pizza! (1) Zabrałem wczoraj żonkę na romantyczna kolacje. Szukając czegoś nowego... Wiesław Rewelacja (1) Wybrałam się z mężem pierwszy raz po namówić mojej przyjaciółki i jestem... Monia779 Guma (1) Byliśmy i zjedlismy-pizza w tym lokalu nie lezala obok włoskiej pizzy-czuc... Kruszynka Nie polecam zamawiać na dowóz (1) Restauracja dostałą 3 szansę- poprzednie 2 dali ciała z dostawą. Po pół roku... kamila opinia (1) Byliśmy pierwszy raz w tym lokalu.Wszystkim podobał się wystrój,który był na... tomaszek Smacznie (1) Polecam, wybrałem się z pewnym dystansem pamiętając opinie. Przywitały mnie... Piotr