La Cucina

Restauracje

Gdańsk, Szeroka 86

Trudno wyczuć... (1) Generalnie abstrahując od cen które do niskich ani nawet średnich nie należą... SL WYSOKI STANDARD (1) Bardzo dobra restauracja, bywam tam regularnie. Zastanawia mnie tylko co... Tomek Najmniej uprzejmna obsługa jaką spotkałam (1) Sobota wieczór, ładne wnętrze i ruch. Przywitała nas miła kelnerka, która... Agata
jedzenie bardzo dobre , kelner bardzo niedobry (1) Byłam w tej restauracji kilka razy . Jedzenie zawsze mi bardzo smakowało,... Marta Duuuużo gorzej (2) Razem z moją rodziną jesteśmy stałymi gośćmi tej restauracji, a raczej... Monika Polecamy! (1) Restaurację odwiedziliśmy dzis podczas spaceru z 2-miesięczną córeczką.... Małgosia Drugiego razu nie będzie (1) Z komentarzy poniżej widzę, że kelner się nie zmienia... Zupa z kurczaka -... Piotr Fatalna obsługa :( (1) Co do jakości dań nie mam uwag, wszystko pyszne i super. Niestety pan kelner... Łukasz Michal - opinia (1) Dania świetne, genialna jakość owoców morza, pyszne pizzy i makarony, polecam... Michal bladziej - opinia (1) Muszę w tym miejscu pochwalić kucharza, zupa krem z pomidorów jaki pizza ,... bladziej Polecam (1) Co jakiś czas wybieramy się z rodziną na niedzielny obiad. Polecam, dania... xyz Polecam (2) Zdecydowanie najlepsza restauracja w Trójmieście.Polecam wszystkimi lubiącym... Iwona znakomita kuchnia włoska (1) Restauracja włoska z prawdziwego zdarzenia. Klimat nie tak swobodny jak w... meduza Co najmniej dziwne... (2) Umówiłem się na biznesowe spotkanie w środku tygodnia. I nigdy więcej tego... M.F. Jarmarkowe szwędanie się (1) Do La Cuciny zawędrowalismy przypadkiem chodząc po jarmarku. I muszę... MB La Cucina - jedna z najlepszych restauracji w Trójmieście (1) Od momentu otwarcia restauracji często w niej z żoną bywamy,sami ale również... Mariusz PORAZKA (2) Odwiedzilismy LaCucina ze znajomymi w weeknd , usiedlismy do stolika... panna gogo Jedzenie ok, obsługa fatalna (1) Ostatnio szukając restauracji ze znajomą trafiliśmy właśnie tu. Wszyscy... kama Ania - opinia (1) Jedzenie pyszne. Porcje małe. Ceny wysokie. Ania Pysznie i miło;) (1) Bardzo przyjemne miejsce ze świetnym jedzeniem i bardzo miłą obsługą.... iza