Latto Gelato

Lodziarnie

Gdańsk, Mirona Białoszewskiego 12

Aga - ocena (1) Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Zawsze przeepysznie! :D Aga Patryk - ocena (1) najlepsze lody w Trójmieście - szkoda tylko, że często max jeden sorbet i to... Patryk Ada - ocena (1) Najlepsze lody w Trójmieście! Jestem stałą klientką i nigdy na żadnym smaku... Ada
Paulina - ocena (1) Zdecydowanie najlepsze lody, czuć naturalne i jakościowe składniki oraz... Paulina Wiech - ocena (1) W mojej ocenie - najsmaczniejsze lody w 3-mieście. Wiech Ania - ocena (1) Jadam cyklicznie, niezmiennie smaczne, pyszne i te znane i te nowe smaki.... Ania kk - ocena (1) Najlepsze lody w trójmieście kk Beata - ocena (1) Super obsługa, fajne smaki i niesamowicie kremowa konsystencja Najlepsze... Beata KP - ocena (1) najlepsze lody na świecie, można brać każdy smak w ciemno bo są pyszne :) KP Jakub - ocena (1) Klasa, wracam z przyjemnością. Jakub klodi - ocena (1) Najlepsze lody czy w Gdańsku czy w Gdyni, jestesmy wierni od początku,... klodi Grzegorz - ocena (1) Lody absolutnie genialne, takie jadłem tylko we Włoszech Grzegorz j. - ocena (1) mocno przeciętne. dużo za słodko i za mało wyraziście. jadłam śmietankę i... j. JJJ - opinia (1) Rewelacja! Najlepsze lody, jakie jadłem w Trójmieście JJJ Gosia - opinia (1) Najpyszniejsze lody, które przebiły nawet te w Italii:). A pomysł z lodami... Gosia Joanna - opinia (1) Przepyszne lody! Fantastyczne składniki, naturalne, bez syntetycznych dodatków Joanna Martyna - opinia (1) Najlepsze lody w Trojmiescie! Martyna Kasia - opinia (1) zawsze pyszne! i z przyjemnością się tam wraca a nawet kartę stałego klienta... Kasia Tadek - opinia (1) Jak zwykle super. Świetne lody Tadek Ania - opinia (1) Najlepsze lody w Trójmieście, specjalnie jeździmy z Gdyni do latto :)... Ania