LoveZnajdzMilosc

Biura matrymonialne

Gdynia, Władysława IV 49

Natalia - ocena (1) Niestety nie polecam. Sam zamysł biura wydawał się sensowny, gdyby firma... Natalia Magdalena - ocena (1) Biuro umożliwiające bezpośredni kontakt,bardzo profesjonalne z dużym... Magdalena Marianna - ocena (2) Profesjonalna usluga. Super, ze moglam liczyc na pomocny w znalezie iu... Marianna
Marek - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z biura zamierzam się zapisać jak najszybciej Marek niezadowolona_osoba - ocena (1) Szczerze nie polecam tego biura, szczegółnie osobą starszych. Biuro nie dba o... niezadowolona_osoba Renata - ocena (1) Szkoda kasy na to biuro. Zaangazowanie w poszukiwaniu dopasowanych kandydatów... Renata Polecam LoveZnajdź Miłość - opinia (1) Polecam p. Małgorzatę , konkretna rozmowa o warunkach współpracy , szybko... Polecam LoveZnajdź Miłość Marta - opinia (1) Z całego serca polecam biuro LoveZnajdzMilosc. Moja umowa jeszcze trwa, ale... Marta Jagoda - opinia (1) Polecam Biuro Pani Małgosi, która potrafi dopasować partnera pod wieloma... Jagoda Jarek - opinia (1) Myślę, że moje wrażenia określają wszystkie gwiazdki Jarek Katarzyna B - opinia (1) Chciałabym podzielić się swoją pozytywną opinią na temat biura... Katarzyna B Art. - opinia (1) Pomagają i są bardzo mili co jest ważne w tak ważnej a zarazem stresującej... Art. MJ - opinia (1) Polecam Biuro Matrymonialne LoveZnajdzMiłosc. Dyskrecja, zaangażowanie,... MJ Katarzyna - opinia (1) Polecam biuro matrymonialne LoveZnajdźMilosc, jestem zadowolona bo nie muszę... Katarzyna Arleta - opinia (1) Szczerze polecam to biuro, Pani Małgosia naprawdę potrafi dopasować partnera... Arleta Aga - opinia (1) Gorąco polecam. Nie ma lepszego sposobu, w dzisiejszych czasach żeby kogoś... Aga Aga - opinia (1) Gorąco polecam. Nie ma lepszego sposobu, w dzisiejszych czasach żeby kogoś... Aga Gabriela - opinia (1) Polecam biuro Pani Małgosi, pomaga w szukaniu swej drugiej połówki na życie,... Gabriela Dana - opinia (2) Pierwsze spotkanie mialam szybko, facet byl super. Pomyslalam, ze bede mogla... Dana Graża 47 - opinia (1) Zdecydowanie polecam. Wiem jak trudno spotkać właściwego człowieka, szukałam... Graża 47